O Ses Türkiye’de Beyazıt Öztürk Yarışmacıyı Duygulandırdı!

TV 8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Beyazıt Öztürk, Simge Bayram isimli yarışmacının en büyük hayalini gerçekleştirdi.

TV 8’de yayınlanan O Ses Türkiye isimli programda duygu dolu anlar yaşandı. Beyazıt Öztürk, Simge Bayram isimli yarışmacının, “En büyük hayalim Hakan Altun’la tanışmak” demesi üzerine Hakan Altun’u aradı. Yarışmacı izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. 10 Kasım Pazar akşamı yayınlanan bölümde ilgin anlar yaşandı. Simge Bayram isimli yarışmacı “Çok büyük bir hayalim vardı. Beyazıt Bey dönseydi Hakan Altun ile tanıştırmasını rica edecektim ama yalan oldu” dedi.

BEYAZ HAKAN ALTUN’U ARADI

Simge Bayram isimli yarışmacı “Çok büyük bir hayalim vardı. Beyazıt Bey dönseydi Hakan Altun ile tanıştırmasını rica edecektim ama yalan oldu” dedi. Bunun üzerine Beyazıt Öztürk, Hakan Altun’u aradı.

Yarışmacının ağladığını gören Beyaz, “Hakan Altun’u aradım. Kendisi uçaktaymış ama telefonda bak kim var?” dedi. Ardından Bülent Serttaş’ın sesi duyulurken, ünlü şarkıcı “Bodrum Akşamları” parçasının nakaratını seslendirdi.

O Ses Türkiye’de Beyazıt Öztürk Yarışmacıyı Duygulandırdı!

O Ses Türkiye’de Beyazıt Öztürk Yarışmacıyı Duygulandırdı!

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı