adplus-dvertising

O Ses Türkiye Emre Tenekeci kimdir, Kaç yaşında?

Emre Tenekeci’nin kim olduğu merak ediliyor. TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye beşinci bölümünde performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başarmış olan Emre Tenekeci hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki O Ses Türkiye Emre Tenekeci kimdir, aslen nereli? Emre Tenekeci kaç yaşında? İşte merak edilenler…
Takip et
O Ses Türkiye Emre Tenekeci kimdir, Kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8’de yayınlananmakta olan O Ses Türkiye’de performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başaran Emre Tenekeci’nin yaşı ve memleketi gibi sorular merak ediliyor. Peki O Ses Türkiye Emre Tenekeci kimdir, aslen nereli?

EMRE TENEKECİ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılmış olan Emre Tenekeci, 28 yaşındadır. 17 senedir müzisyenlik yapmaktadır. Haftanın altı günü sahne alan Tenekeci, aynı zamanda ilaç mümesilliği yaptığını belirtmiştir. Emre, “Şu zamana kadar zor bir süreç geçirdim. Ancak kız arkadaşım Fulya yaşamıma girdikten sonra her şeyim çok iyi gidiyor” şeklinde konuştu ve “ben bugün burada bir şey yapmak istiyorum” diyerek eklemiştir. Beyazıt Öztürk “Aklımıza gelen şeyi mi?” diyerek sorduktan sonra sahneye çıktı. Ve Emre’nin kız arkadaşına evlilik teklifinde yardımcı olmuştur.

Sevilen yarışma O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Emre Tenekeci, “AŞK NEREDEN NEREYE” isimli şarkıyı seslendirmiştir. Bu performansıyla Ebru Gündeş ve Murat Boz’u döndürmeyi başarmıştır. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Emre Tenekeci, Ebru Gündeş’in takımına girmeyi seçmiştir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.