Nusret’in Pirzola Yerken Paylaştığı Video Tepkilere Neden Oldu

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen işletmeci Nusret Gökçe, bu kez de kocaman pirzolayı yerken çekilen görüntülerini paylaşınca tepki çekti.
Takip et
Nusret’in Pirzola Yerken Paylaştığı Video Tepkilere Neden Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen işletmeci Nusret Gökçe, bu kez de kocaman pirzolayı yerken çekilen görüntülerini paylaşınca tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları, Nusret’in paylaşımının altına, “Millet evine ekmek alamazken bu nasıl şov”, “Gösteriş yapmaktan vazgeç artık, yiyen var yiyemeyen var” gibi mesajlar yazdı.

Salt bae (tuz serpme) hareketi ile dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, Dubai’deki restoranının mutfağında çektiği video ile magazin gündemine geldi. Vatandaşların Koronavirüs salgınından dolayı ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiği bu süreçte koca pirzolayı eline alıp yiyen Nusret Gökçe’nin, bu anları sosyal medya tepki çekti.

Nusret paylaşımına “Kahvaltım. Hep kesmişke birazda yemişkeee” notunu düştü.

Birçok kullanıcı Nusret’in videosunun altına “Ülke gündeminden ne kadar da uzaksın”, “Millet evine ekmek alamazken bu nasıl şov”, “Gösteriş yapmaktan vazgeç artık, yiyen var yiyemeyen var”, “Yaradan sormaz mı, sen yerken biz aç aç izliyoruz”, “Mide bulandırıyorsun” şeklinde yorumlar yaptı.

Abi sen yiyon biz izliyoz sonrada waoww diyon bize waoow luk bi durum yok biz aciz abi az da bize ver

bende aynı şekilde peynir ekmek yiyorum

GÖRGÜSÜZ NUSRET SONRA DAN GÖRMELER GİBİ DAVRANMA ALLAŞKINA

Millet aç simit yer. Birazda yardım yapın

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.