Nusret’in Fotoğrafındaki Kıl Detayı Takipçilerini Kızdırdı

Sosyal medya sayesinde ünü ülkemiz sınırlarını aşan Nusret Gökçe, son paylaşımıyla takipçileri tarafından eleştirildi.

Sosyal medyada 23 milyona yakın takipçi sayısıyla dünya starlarına kafa tutan Nusret Gökçe’nin her paylaşımı yüz binlerce beğeni alıyor. Paylaştığı videoların gösterim sayısı milyonları bulan sosyete kasabı, ne var ki son paylaşımlarından birinde baltayı taşa vurdu.

Son dönemlerde yaptığı şovları sosyal medyadan paylaşan ve bu sayede şöhret basamaklarını hızlıca tırmanan Nusret Gökçe, artık sadece Türkiye değil dünyanın birçok ülkesinde adeta star gibi görülüyor. Popüleritesini devam ettirmek için sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Nusret, son paylaştığı fotoğraflardan birinde kaslı vücudunu takipçilerinin beğenisine sundu. Alttan çekilen fotoğrafı detaylı bir şekilde inceleyen takipçileri, Nusret’in koltuk altı kıllarına takıldı.

NUSRET SUSKUNLUĞUNU KORUYOR

Kısa sürede 280 bine yakın beğeni alan Nusret’in fotoğrafının altına bir çok takipçisi “Keşke o koltuk altı kıllarını kesseydin” şeklinde yorum yaptı. Diğer ünlülerin aksine sosyal medyadan takipçileri ile polemiğe girmemeye özen gösteren Nusret, bu eleştiriler karşısında da suskunluğunu korudu. Yaptığı şovlarda etlere şalak atan Nusret, daha önce bu konuyla alakalı da kendisine yöneltilen eleştirilere cevap vermemişti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı