Nusret’in Denizde Yaptığı Şov, 1 Saatte 700 Bin Görüntülendi

Yaptığı antrenmanları sosyal medya hesabından paylaşan Nusret Gökçe, olayı bir adım daha öteye taşıdı. Nusret'in şovu, 1 saate yakın zamanda 700 bin görüntüleme aldı.
Takip et
Nusret’in Denizde Yaptığı Şov, 1 Saatte 700 Bin Görüntülendi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünü Türkiye sınırlarını aşan Nusret Gökçe, yaptığı şovları elinde tuttuğu takipçi kitlesinin beğenisine sunuyor. Kaslı vücudu ile dikkat çeken Nusret, son olarak denizde su içerisinde yaptığı spordan bir kesit paylaştı. Ünlü kasabın paylaşımı, kısa sürede 700 bin görüntüleme aldı.

Sosyal medyada 23 milyon takipçisiyle dünya starlarıyla yarışır hale gelen Nusret Gökçe, paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Spora ayrı bir önem veren ve bu sayede kaslı bir vücuda sahip olan Nusret, zaman zaman antrenman videolarını paylaşmayı da ihmal etmiyor. Son olarak denizde spor yaptığı anlardan kısa bir kesiti paylaşan Nusret, kısa sürede ulaştığı gösterim sayısıyla ağızları açık bıraktı. 1 saate yakın zamanda 700 bine yakın gösterim alan Nusret, hayranları tarafından sıkı bir şekilde takip edildiğini herkese gösterdi.

EGOSUNA YENİK DÜŞMEDİ

Öte yandan birçok ülkede restoran zinciri bulunan Nusret, elde ettiği başarı hikayesiyle de herkesi kendine hayran bırakıyor. Zaman zaman bulaşıkçı olduğu dönemlere ait fotoğraflarını da sosyal medyadan paylaşan Nusret için “Egosuna yeni düşmemiş” yorumları yapılıyor. Etlere şaplak atarak yaptığı şovlar bazı kesimler tarafından eleştirilse de sosyete bildiğini okumaya devam etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.