Nusret’in altın kaplamalı bifteği olay oldu! Fiyat listesini açıkladı…

Tuzlama hareketi ile dünya çapında ün kazanan Nusret Gökçe İngiltere'de yeni şube açıyor. Nusret'in açtığı şubenin fiyat listesi de belli oldu. En çok dikkat çeken ise 800 sterlinlik altın kaplamalı biftek oldu. Bu rakam İngiliz basınında şaşkınlık yarattı.
Takip et
Nusret’in altın kaplamalı bifteği olay oldu! Fiyat listesini açıkladı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’de et restoranları alanında yaptığı yatırımlar ve kendine has ‘tuz atma’ hareketiyle en çok konuşulan adlardan biri olmayı başaran Nusret Gökçe, daha önce altı ülkede toplam 23 restoranı hizmete sokmuştu.

9 BİN 390 TL’YE SATACAK

Korona virüs salgınının yiyecek ve içeçek sektöründe oluşturduğu krize karşın yatırımlarına hız kesmeyen Gökçe, yeni restoranını İngiltere‘de açmaya hazırlanıyor.

Takvim gazetesinin haberine göre Beverly Hills’te bulunan restoranın fiyat listesi de belli oldu. Buna göre Nusret’in meşhur altın kaplamalı bifteğini İngiliz parasıyla 800 sterlin, Türk lirasıyla ise 9 bin 390 TL’den satışa sunmaya hazırlandığı öğrenildi.

İNGİLİZ GAZETESİ DE YAZDI

Öbür yandan Nusret Gökçe’nin İngiltere’deki restoranında menüye koyduğu fiyatlar, İngiliz gazetesi Daily Mail‘in de dikkatini çekti. Meşhur gazete, Nusret’in restoranındaki fiyatın İngilizler açısından da oldukça şaşırtıcı olduğunu belirtti.

Meşhur restoran işletmecisi Nusret’in yeni restoranına ilginin nasıl olacağı ise önümüzdeki zamanlarda belli olacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.