Nusret İlk Kez Konuştu “İntikam Duygusu Devreye Girdi”

Türkiye'nin en "ünlü" işletmecisi Nusret Gökçe, "Kendini mafya babası Tony Montana sanıyordu!" diyen çalışanları hakkında konuştu.

Türkiye’nin en çok takipçili ismi ünlü işletmeci Nusret Gökçe, New York’ta eski çalışanlarının ifadeleri hakkında ilk kez konuştu. Hürriyet’in haberine göre, “Kendini mafya babası Tony Montana sanıyordu!” diyen çalışanları hakkında konuştu. Nusret Gökçe, 250 bin dolar ceza ödediğini doğruladı. Nusret, “Ben çalışanların bahşişinden pay almam, bunu hiçbir zaman hiçbir dükkanımda yapmadım” dedi.


NUSRET: İŞLERİNE SON VERDİM

Nusret, “Bizim dükkanın çalışma anlayışına uymuyorlardı. Benim istediğim kadar iyi değillerdi ve hemen işlerine son verdim” açıklamasını yaptı. Nusret, tazminat ödediğini kabul etti.

NUSRET’TEN İNTİKAM ALMAK İSTEDİLER

Olayda eski çalışanlarında intikam duygusu olduğunu belirten Nusret, “Bu meselede çalışanların intikam duygusu devreye girdi. İşten atıldıkları için ‘Bak biz sana neler yapacağız’ duygusuyla hareket edip bu bahşiş meselesini ortaya attılar. Haberler de böyle yayıldığı için bir anda ‘çalışanın bahşişine göz koyan patron’ olarak yaftalandım” dedi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı