Nusret Gökçe açtığı yeni restorana şef arıyor!

Londra’da açtığı yeni restoranıyla İngiliz basınının gündemine oturan sosyetik kasap Nusret Gökçe, verdiği şef ilanıyla isminden söz ettirdi. Nusret, verdiği ilanda işe alacağı şefe saatte 12 sterlin vereceğini ve bahşişlerden de para kazanabileceğini söyledi.
Takip et
Nusret Gökçe açtığı yeni restorana şef arıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kasaplıkla başladığı kariyerine kendi mekanlarını açarak devam eden Nusret Gökçe ; ABD, İspanya, Dubai ve Yunanistan’ın sonrasında İngiltere’nin başkenti Londra‘da da bir restoran açtı. Gökçe, bu sefer de verdiği iş ilanıyla konuşulmaya başlandı.

SAATTE 12 STERLİN

Geçtiğimiz haftalarda Nusret’in mekanına giden müşterilerin Twitter, Reddit gibi internet sitelerinde ödedikleri hesaba tepki göstermeleriyle gündem olan Gökçe, yeni mekanı için iş ilanı verdi.

The Sun’da yer verilen habere göre, Gökçe verdiği iş ilanında restoranında çalışacak olan şefe saatlik ücret ödeyeceğini söyledi. Nusret, işe alacağı şefe saatte 12 sterlin yani 157 TL ödeyecek. Bunun yanı sıra işe alınan şef, bahşiş sistemi üstünden de para kazanacak.

VERECEĞİ ÜCRET TEPKİ ÇEKTİ

Mekanlarındaki fiyat politikasıyla eleştirilen Nusret Gökçe’nin işe alacağı şefe vereceği ücret sosyal medyada gündem oldu. Meşhur şefin, menüsünde yer verilen bir patates püresi fiyatına işçi araması sosyal medya kullanıcılarının tepkisine neden oldu.

Nusret Gökçe açtığı yeni restorana şef arıyor!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.