adplus-dvertising

Nurten Tuncay kimdir, evli mi?

20 Ağustos 2021, 10:49 tarihinde eklendi
Bilinçaltı sembol okuyucu olarak bilinen Nurten Tuncay son zamanlarda birçok kişi tarafından  oldukça çok merak ediliyor. Peki Nurten Tuncay kimdir? Nereli? Nurten Tuncay iletişim bilgileri, youtube videoları ve hakkında merak edilenler haberimizde.
Takip et
Nurten Tuncay kimdir, evli mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemlerde birçok kişi kendini daha iyi hissetmek için iç dünyasına dönmüş durumda. İnsanlar  psikolojilerini düzeltmek için çeşitli yollara başvuruyor ve bunlardan biri de bilinçaltına müdahale edebilecek eğitimler oluyor.

View this post on Instagram

A post shared by NURTEN TUNCAY (@yasamvetekamul)

Nurten Tuncay ise yaşam koçluğu yapmaktadır. Geçmişte yaşanan travmaların oluşturmuş olduğu panik atak problemlerini, öfke, önyargı ve sevgi problemlerinin tedavisi ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesi olan Nurten Tuncay’ın babası küçük yaşta vefat etmiştir.

Nurten Tuncay 2 yaşındayken babası vefat ettiği için bunun kendisinde travma bıraktığını ve kızı doğduğunda onu sevmediğini fark ettiğini bundan dolayı da araştırmalar yaptığını söylemektedir. Yaptığı bu araştırmalar sonucunda yaşam koçluğu yapmaya başladığını söylemektedir.

Bu konuda bir çok eğitim aldığını belirten Nurten Tuncay özellikle Beyaz Tv’de programlarda yer almaktadır.

Sosyal medyada da videolar ile takipçilerine seslenen Nurten Tuncay bilinçaltımızın neler yaşattığını, bunların önüne geçebileceğimizi ve pozitif düşünmeye yönelik sohbetler yapmaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.