Nurseli İdiz, Özgür Aras’tan özür diledi!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Nurseli İdiz, katıldığı bir YouTube yayınında “Sahte insan” diyerek hakaret ettiği Özgür Aras’tan özür diledi. Nurseli İdiz, “Öfke kontrolüne kurban gittim” dedi.
Takip et
Nurseli İdiz, Özgür Aras’tan özür diledi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Nurseli İdiz, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Haber Bahane’nin konuğu oldu. Özgür Aras’a zeytin dalı uzatan meşhur oyuncu seneler içindeki pişmanlıklarından bahsetti.

Nurseli İdiz, “İnsanları kırmış olmaktan çok pişmanlık duyuyorum. O da elimde olmayan sebeplerdendi. Affetmek ve af dilemeyi öğrenmek çok mühim” şeklinde konuştu.

Nurseli İdiz, Özgür Aras’tan özür diledi!

“Affettiğin ya affedeceğin insan kategorisine Özgür Aras da giriyor mu?” sorusuna da cevap veren Nursel İdiz, şunları belirtti:

“Elbette. Bu olay 8 yıl önce olmuştu. Özgür onu ısıtıp tekrardan gündeme taşıdı. Niye öyle olduğunu da bilmiyorum. Dava açmak istedi ama yeterli kanıt bulunamamış. Şuanda olsa söylemezdim ama insanlara derdimi anlatamayınca inanılmaz bir birikim oluyor. Tabi ben öyle dediğim için o öyle olmadı. O anda onun canını en fazla acıtabilecek neyse onu söylemek istedim.
Nurseli İdiz, Özgür Aras’tan özür diledi!

Öfke kontrolüne kurban gittim. Özgür’den özür dilemiş olayım o da kızgınlığını kaldırsın. Çünkü yaşam çok kısa. Özür dile, affet. Özrünü kabul eden eder, etmeyen de etmez. Ben artık bugün yaşıyorsam ne mutlu bana diyecek yaşa geldim.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.