adplus-dvertising

Nuri Alço, Kıvanç Tatlıtuğ hayranı çıktı!

Türk sinemasının usta adlarından Nuri Alço, en beğendiği oyuncunun Kıvanç Tatlıtuğ olduğu belirtti. Alço, “Bir numara benim için Kıvanç, oyunculuğu, karakteri on numara. Diğerlerinin çoğuna bakıyorsun ses tonu yok, yok bu şekilde bir şey” şeklinde konuştu.
Takip et
Nuri Alço, Kıvanç Tatlıtuğ hayranı çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk sinemasının usta adlarından Nuri Alço, TMB Tv’de Kadir Balık ve Dora Ercan Altınbaşak’ın sunduğu Mevzu Ne adlı programa misafir oldu. Sinema filmleri ve televizyon dizilerine ilişkin konuşan Alço, beğendiği oyuncuların başında ise Kıvanç Tatlıtuğ’un geldiğini ifade etti.

Nuri Alço, Kıvanç Tatlıtuğ hayranı çıktı!

“KIVANÇ, OYUNCULUĞU, KARAKTERİ ON NUMARA”

Sektöre ilişkin değerlendirmelerde bulunan Türk sinemasının usta adlarından Nuri Alço, “Ben sinemayı seviyorum, sinema kalıcı, diziler geçici. Tabi güzel dizi oyuncuları var yeni nesilde, bunların içinde bir numara benim için Kıvanç, oyunculuğu, karakteri on numara. Hiç unutmuyorum, Ekrem Bora’nın cenazesinde evine gittiğim zaman bana kapıyı açan o oldu, gördüğüm zaman şaşırdım. Ne güzel bir şey, bugün psikopatı da oynuyor, salon adamını da oynuyor her şeyi denedi, tamamında de başarılı. Diğerlerinin çoğuna bakıyorsun ses tonu yok, yok bu şekilde bir şey” ifadelerini kullandı.

Nuri Alço, Kıvanç Tatlıtuğ hayranı çıktı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.