Nuri Alço kaç yaşında aslen nereli Nuri Alço kiminle evlendi?

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Nuri Alço geçtiğimiz mart ayında kendisinden 33 yaş küçük sevgilisi Burcu Sezginoğlu'na evlenme teklifi etmişti. Nuri Alço ile genç sevgilisi Burcu Sezginoğlu'nun sessiz sedasız evlendikleri gün yüzüne çıktı. sta oyuncu Nuri Alço, 11 senedir beraber olduğu Burcu Sezginoğlu ile bugün saat 16.00'da Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde kıyılan nikah sonrası yaşamını birleştirdi.

Yeşilçam’ın usta isimlerinden Nuri Alço geçtiğimiz mart ayında kendisinden 33 yaş küçük sevgilisi Burcu Sezginoğlu’na evlenme teklifi etmişti.

Nuri Alço ile genç sevgilisi Burcu Sezginoğlu’nun sessiz sedasız evlendikleri gün yüzüne çıktı. Usta oyuncu Nuri Alço, 11 senedir beraber olduğu Burcu Sezginoğlu ile bugün saat 16.00’da Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde kıyılan nikah sonrası yaşamını birleştirdi.Nuri Alço kaç yaşında aslen nereli Nuri Alço kiminle evlendi?

Nikaha, çiftin sınırlı sayıda aile mensupları ve arkadaşları katıldı. Snob Magazin’in haberine göre; Nuri Alço ve Burcu Sezginoğlu’nun nikahına gazeteciler alınmadı.

Geçtiğimiz mart ayında bir restoranda sahneye çıkan 69 yaşındaki Nuri Alço, “Hayat bir maratondur. Yolculukla başlar ve mezarda biter. Burcu’ya sormak isterim. Benimle bir yaşam yolculuğuna var mısın?” diye sevgilisi Burcu Sezginoğlu’na evlenme teklifi etmişti.Nuri Alço kaç yaşında aslen nereli Nuri Alço kiminle evlendi?

Burcu Sezginoğlu kimdir: Burcu Sezginoğlu 36 yaşında. Kendisinden 33 yaş büyük olan Nuri Alço ile evlenen Burcu Sezginoğlu, ticaretle uğraşıyor.

Nuri Alço kimdir: 

Yeşilçam’da canlandırıdğı kötü adam karakterleri ile akıllarda kalan Nuri Alço, 1951 senesinde Eskişehir’de dünyaya geldi. Sinema kariyeri boyunca ortalama 300’e yakın filmde irili ufaklı rollerde yer verilen Nuri Alço, ilkokul ve lise eğitimini doğduğu Eskişehir’de tamamlamasının sonrasında vatani görevini Erzincan ve Erzurum’da yaptı. Gençliğinde, Altay Spor Kulübünde ve Ordu Milli Takımında profesyonel olarak Voleybol ile ilgilendi.

Nuri Alço kaç yaşında aslen nereli Nuri Alço kiminle evlendi?

Askerliği bittikten sonra, bir bankada kredi istihbarat servisinde şef olarak çalışan Nuri Alço, daha sonra büyük bir ilaç şirketinde bölge temsilciliği görevini üstlendi. İş yaşamını sürdürürken, Ses ve Yaşam dergilerinin seçmelerine katılan Nuri Alço, dereceye girince işini bırakıp İstanbul’a yerleşme kararı aldı.

Yeşilçam’da oynadığı kötü adam karakterleri sayesinde büyük ün kazanan Nuri Alço bugüne kadar birçok film projesinde yer almıştır. Türk Sineması’nın unutulmaz adlarından olan Nuri Alço günümüzde, “gazoz” ile özdeşleşmiştir.

Daha önce bir evlilik yapan Nuri Alço’nun bu evliliği 1988 senesinde bitmiştir.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı