Nurgül Yeşilçay kadın cinayetlerine dikkat çekti! 20 kadın öldürüldü!

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Twitter hesabı üzerinden Türkiye'de işlenen kadın cinayetlerine dair geçen ayın raporunu paylaştı. Yeşilçay açıklamasında "Artarak devam ediyor" dedi. 40 kadın cinayetini hatırlatan Yeşilçay "Kadınlarımız dışarda koronayla evde şiddetle mücadele ediyor" dedi!

Ev karantinası günlerinde paylaştığı eğlenceli videolarla dikkat çeken ve kendisinden söz ettiren oyuncu Nurgül Yeşilçay, bu defa yaptığı paylaşımla çok önemli bir konuya parmak bastı.

Milyonlarca insanın karantina sebebiyle evinde olmasıyla birlikte aile içinde yaşanan şiddet olaylarının artığına dair raporlar haber bültenlerinde konuşulurken bununla ilgili bir paylaşım da Nurgül Yeşilçay’dan geldi. Geçen ay yaşanan kadın cinayetlerine dair bir raporu Twitter hesabından paylaşan Yeşilçay şunları yazdı:

“Şu süreçte gözden kaçmasın! Artarak devam ediyor. Bu ay 20 kadın öldürüldü! Gerçi 40 ama kalan 20’si şüpheli ölüm şimdilik! Nedeni belirlenen 20 kadının 16’sı evinde öldürülmüş! Kadınlarımız dışarda koronayla evde şiddetle mücadele ediyor.”

Nurgül Yeşilçay kadın cinayetlerine dikkat çekti! 20 kadın öldürüldü!

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı