adplus-dvertising

Nurgül Yeşilçay, Cem Özer için “Her dakika görüşürsen eski koca olmaz” dedi!

Cem Özer’in, “Necati Bey, Nurgül’e çok iyi geliyor” açıklamasına Nurgül Yeşilçay’dan cevap geldi. Nişanlısının Cem Özer’le tanışmak istediğini belirten oyuncu, “Fırsatımız olmadı, gerçi durduk yere görüşmenin de anlamı yok” şeklinde konuştu.
Takip et
Nurgül Yeşilçay, Cem Özer için “Her dakika görüşürsen eski koca olmaz” dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Nurgül Yeşilçay, önceki akşam Arnavutköy’de oğlu Osman Nejat Özer ve yapımcı nişanlısı Necati Kocabay ile yemek yedi. Çıkışta muhabirlerin sorularını cevaplayan oyuncu, “Ailece bir akşam yemeği yiyelim istedik. Londra’da oyunum vardı, harika geçti. Benim çocuğun da oyunu vardı, onu da izledik. O da çok güzeldi” şeklinde konuştu. Muhabirlerin, “Diziniz erken final yaptı bununla alakalı neler söylemek istersiniz?” sorusuna ise “Olmayınca olmuyor. O kadar abartılacak şeyler değil” diyerek konuştu. Geçtiğimiz günlerde geçirdiği kaza ile alakalı de konuşan Yeşilçay, “Elektrik veriyorlar iyi geliyor, can sıkıcı bir vaziyet ama kalıcı olmayacak” diye tedavisinin devam ettiğini söyledi.
BENCE DE NECATİ BANA ÇOK İYİ GELİYOR
Cem Özer’in bir kaç gün önce yaptığı, “Necati Bey, Nurgül’e çok iyi geliyor” açıklaması da sorulan Yeşilçay, “Bence de çok iyi geliyor, Necati de Cem ile tanışmak istedi ama fırsatımız olmadı. Gerçi durduk yere eski kocayla da görüşmenin pek bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Her dakika görüşürsen eski koca olmaz” diye kahkaha attı. Rol aldığı ‘Joseph K’ adlı oyunla alakalı soruları cevaplayan Osman Nejat Özer ise, “Oyunum çok güzel geçti” şeklinde konuştu.

Nurgül Yeşilçay, Cem Özer için “Her dakika görüşürsen eski koca olmaz” dedi!

EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPMAYA ÜŞENİYORUZ
Muhabirlerin “Tatil planınız var mı?” sorusuna Yeşilçay, “Ben hep tatildeyim ama Barselona tatili çok güzel olur, ona hayır demem” biçiminde cevap verdi. Necati Kocabay’dan evlenme teklifi aldığı bilinen oyuncuya, evlilik hazırlıkları da soruldu. “Evlilik hazırlıklarına üşeniyoruz” diyen Yeşilçay, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Üşenme aşamasını geçemedik. Bence çok zor bir şey. Arkadaşlarımız ‘biz hallederiz’ şeklinde konuştu, hava attılar ama ortada bıraktılar bizi.”

Nurgül Yeşilçay, Cem Özer için “Her dakika görüşürsen eski koca olmaz” dedi!

CEM ÖZER NE DEMİŞTİ
TV 8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına misafir olan Cem Özer, eski eşi Nurgül Yeşilçay hakkında açıklamalarda bulunmuş, Yeşilçay’ın nişanlısı Necati Kocabay’la tanışmak istediğini belirtmişti: “Nurgül’e çok iyi geldiğini düşünüyorum. Neden bu şekilde düşünüyorum, oğlum Nejat’ı görüyorum çünkü, Nejat çok mutlu. Belli ki evde huzur var. Nejat’ın, Necati’yi seviyorolması mühim. Çocuklar bu konuda yanılmaz.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.