Nurcan Serçe Olayında Yeni Gelişme!

Son Dakika bilgisine göre Twitter’da gündem olan #NurcanSerceTutuklansın olayında yeni gelişmeler var. Kocaeli'nin Körfez ilçesinde Nurcan Serçe'nin kızına şiddet uyguladığı görüntüler, sosyal medyada büyük tepki topladı. Anne şiddeti sırasında küçük çocuğun nefessiz kaldığı görüldü. Kadının daha önce gözaltına alınıp serbest bırakıldığı öne sürüldü.
Takip et
Nurcan Serçe Olayında Yeni Gelişme!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çocuğuna şiddet uygulayıp nefessiz bırakan kadına sosyal medyada tepki yağdı.

Kocaeli’nin Körfez ilçesi Mimar Sinan Mahallesi’nde oturan Nurcan Serçe’nin kızına şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

Yaklaşık 3 ay önce meydana geldiği belirtilen olayın görüntüleri, kısa sürede yayıldı. Görüntüleri izleyen kullanıcılar, büyük tepki gösterdi.

Görüntülerde, Nurcan Serçe’nin kızına şiddet uyguladığı ve nefessiz bırakmaya çalıştığı görüldü. Nurcan Serçe’nin, bu sırada evde bulunan, ailenin diğer üyeleri olduğu tahmin edilen kişileri de zaman zaman bağırarak tehdit etmesi de görüntülere yansıdı. Sosyal medyada, Nurcan Serçe’nin tutuklanması için de çağrılar yapıldı.

Twitter üzerinden #NurcanSerceTutuklansın olayı hakkında paylaşılan tepkiler için bu habere bakınız!

NURCAN SERÇE SON DAKİKA GELİŞMESİ

Çocuğuna şiddet uygulayan Nurcan Serçe’nin daha önce gözaltına alınıp serbest bırakıldığı öne sürüldü.

Ayrıca, Nurcan Serçe’nin şiddet uyguladığı kızı ile diğer iki çocuğunun devlet korumasına alınıp yurda yerleştirildiği belirtildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.