Nur Fettahoğlu’nun Eşine 6 Milyar Dolarlık Yeni İş

Oyuncu Nur Fettahoğlu'nun eşi Levent Veziroğlu, ABD'nin New York Şehrinde açılacak 6 milyar dolarlık bir alışveriş merkezinin başına geçecek.

Oyuncu Nur Fettahoğlu’nun eşi Levent Veziroğlu’na Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde açılacak bir alışveriş merkezinin CEO’luğu teklif edildi. Doğuş Grubu bünyesinde bulunan D.ream şirketinin kurucusu ve CEO’su olan Veziroğlu, bu teklifi kabul ederek yeni açılacak olan 6 milyar Dolar değerindeki alışveriş merkezinin başına geçti.


NUR FETTAHOĞLU ABD YOLCUSU

Nur Fettahoğlu’nun eşi Levent Veziroğlu’nun New York’yaki yeni işi, İstanbul-New York arasında mekik dokuma sürecini başlatacak. Oyuncu Nur Fettahoğlu’nun da sürekli olarak New York’a gidip geleceği öğrenilirken, çifti yolculuklarla dolu günlerin beklediği ortada.

Veziroğlu’nun yeni işinde eğlence, yeme, içme ve organizasyon alanında alışveriş merkezini yöneteceği öğrenildi. Yeni açılacak bu alışveriş merkezinin toplam değerinin ise 6 milyar dolar olduğu öğrenildi. Doğuş Grubu’ndan ayrılan Levent Veziroğlu bu anlaşma ile kariyerine Amerika Birleşik Devletleri’nde devam etme kararı aldı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı