Nur Fettahoğlu savcılığa şikayet edildi!

Çok konuşulan Babil dizisinde Halit Ergenç'in canlandırdığı “İrfan” karakterinin eşi "Ela" karakterini canlandıran Nur Fettahoğlu hakkında ev hizmetlisi Zeynep Yalçın suç duyurusunda bulundu

Oyuncu Fettahoğlu, hakkında suçlamada bulunan ev hizmetlisi Zeynep Yalçın, kendisine iftira atıldığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

“Bana iftira attı hakkımı sonuna kadar arayacağım. Bu olay nedeniyle olayı gerçek bilen diğer daireler de beni istemiyor” diyen Zeynep Yalçın, savcılığa giderek şu iddiaları dile getirdi.

“Nur hanımın dairesine bir yıldır temizliğe giderim. Yine kendisinin de evde olduğu bir zamanda eve temizliğe gittim. Kendisi sabah evden çıktı öğleden sonra geldi. ben de akşamüstü işimi bitirdikten sonra evden ayrıldım. Fakat akşam mesaj atarak, evde paralarının kaybolduğunu, yatak odasına kamera koyduğunu, kayıtlardan para aldığımı gördüğünü söyledi ve gerekirse karakola gideceğini belirtti. Kesinlikle böyle bir şey yapmayacağımı birlikte karakola gidebileceğimizi söyledim. Beni ısrarla hırsızlıkla itham etti. Ertesi gün ise Nur hanımın avukatı olduğunu söyeyen bir kişi yanlış anlaşılma olduğunu, uzatmamamız gerektiğini belirtti ama ben kabul etmedim çok rencide oldum. Bana iftira attı.”

NUR FETTAHOĞLU ODATV’YE KONUŞTU

Ev hizmetlisinin “iftira attı” şeklindeki suçlaması ile karşı karşıya olan oyuncu Nur Fettahoğlu ise Odatv’ye kısa bir açıklamada bulunarak, “Kendisi anladığım kadarıyla benim üzerimde meşhur olmaya çalışıyor. Ben konuşursam rezil olur. Bu konu ile ilgili avukatım ilgileniyor konu yargıya intikal etti” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı