Nur Fettahoğlu, Hükümsüz dizisine damga vurdu!

Ünlü yapımcı Mustafa Uslu’nun Exxen için çektiği Hükümsüzler dizisine Nur Fettahoğlu’nun başarılı oyunculuk performansı damga vurdu. 2016’da eşini öldüren, kefaletle serbest bırakılan Çilem Doğan’ı canlandıran Fettahoğlu, Çilem’in hafızalara kazınan savunmasını yeniden hatırlattı.
Takip et
Nur Fettahoğlu, Hükümsüz dizisine damga vurdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy ve İsmail Hacıoğlu’nun başrollerde yer aldığı Hükümsüzler dizisinin 10. bölümü, sosyal medyada gündem oldu.

Kadın cinayetlerine yönelik önemli bir misyon üstlenen dizide Melek karakterini canlandıran Nur Fettahoğlu diziye damga vurdu.

“O ÖLMESEYDİ BEN ÖLECEKTİM”

2016’da kendisine sürekli şiddet uygulayan eşini öldüren, kefaletle serbest bırakılan Çilem Doğan’ı canlandıran Fettahoğlu, genç kadının tutuklanırken üzerindeki tişörtün benzeriyle kamera karşısına geçti.

Dizinin Melek’i Çilem Doğan’ın hafızalara kazınan savunmasını yeniden aktardı: “O ölmeseydi ben ölecektim.”

ÇİLEM DOĞAN KİMDİR?

Bir çocuk annesi Çilem Doğan 37 yaşında, Adanalı’dır. Kendisine sürekli şiddet uyguladığı kocasını öldürdü.

Tutuklanan Çilem Doğan, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılandığı 10’uncu Ağır Ceza Mahkemesi’nde “tahrik ve iyi hal indirimi” ile 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Mahkemede yaptığı savunmada Doğan, “Defalarca karakola gittim. Daha ne yapabilirdim bana onu söyleyin. Bu adliye koridorlarında gözüm mor çok dolaştım. Benim başka çarem kalmamıştı” dedi.

Mahkeme heyeti ise Çilem Doğan’ı 20 Haziran 2016’da 50 bin TL kefaletle tahliye etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.