Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis Kimdir, Mesleği Ne?

Nükhet Duru ilk evliliğini 1987 yılında Dikran Masis’le yapar. Bu evlilikten oğlu Cem Masis dünyaya gelir. Nükhet Duru ve Dikran Masis evliliği 3.5 yılda sona erer ve ünlü sanatçı 1991 yılında boşanır. Yıllardır magazin gündeminden uzak yaşayan Cem Masis merak edilmeye başladı. Cem Masis'in babası kimdir?
Takip et
Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis Kimdir, Mesleği Ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yılların eskitemediği isimlerden biri olan Nükhet Duru aslen Niğdeli. 66 yaşında olan Nükhet Duru iki kez evlilik yaptı. Nükhet Duru ilk evliliğini 1987 yılında Dikran Masis’le yapar. Bu evlilikten oğlu Cem Masis dünyaya gelir. Sahneye ara veren Nükhet Duru, oğlu Cem’in bebekliğinin doya doya tadını çıkartmayı seçer. Ama Nükhet Duru ve Dikran Masis evliliği 3.5 yılda sona erer ve ünlü sanatçı 1991 yılında boşanır.

Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis Kimdir, Mesleği Ne?

CEM MASİS KİMDİR?

Nükhet Duru’nun yıllardır medyadan sakladığı oğlu Cem Masis’tir.

Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis Kimdir, Mesleği Ne?

Babası ile çalışmaktadır.

Bir dönem Eskidji’nin yönetimindeydi.

Nükhet Duru’nun oğlu Cem Masis medyadan uzak bir isim. 30 yaşında olan Cem Masis babası ile çalışıyor. Ünlü sanatçı oğlunu medyadan sakladığını belirterek şöyle diyor:

-Oğlumla ilgili çok konuşmuyorum. Hayat boyu onu medyadan sakladım. Onun benim şöhretimi taşıması gerekmiyor çünkü. Bazı arkadaşları, Nükhet Duru’nun oğlu olduğunu bile bilmez. Buna hiç ihtiyaç duymadı. Şahsiyeti çok güçlü bir çocuk. Ona çok aşığım. Ama bu aşkla onu asla rahatsız etmem.

Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis Kimdir, Mesleği Ne?

Kolundaki dövmede oğlu ve onun kardeşleri var

Nükhet Duru’nun kolunda bir dövme var. O dövmede ne yazdığını şöyle anlatmıştı:

-Oğlum Cem’in ve kardeşlerinin baş harfleri. Dikran’ın ilk eşi Ceyn’den Cem’in bir abisi ve ablası var. Luli (Aleksandra) ve Marc. Şimdi yeni bebeğin harfini de ekleyeceğim. Cem’in tüm kardeşleriyle görüşüyorum, hepsini çok seviyorum.

Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis Kimdir, Mesleği Ne?

NÜKHET DURU’NUN OĞLU CEM MASİS’E 2007 YILINDA DAVA AÇILDI

Duru’nun oğlu Cem hakkında, uyuşturucu kullanmak ve satın almak suçlarından iki yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Cem Masis hakkında, ‘uyuşturucu kullanmak’ ve ‘kullanmak amacıyla uyuşturucu madde satın almak’ suçlarından dava açıldı. Polisin 19 Aralık 2006’ta düzenlediği ‘Elmas Operasyonu’ kapsamında, uyuşturucu satıcılarını telefonla arayarak uyuşturucu istediği iddiasıyla gözaltına alınan 19 yaşındaki Masis’in 2 yıla kadar hapsi istendi. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nca hazırlanan iddianamede, soruşturmaları tamamlanan Cem Masis’in de dahil olduğu şüphelinin teknik takibi sırasında cep telefonları ile bu kişileri aradıklarının belirlendiği anlatıldı.

‘SADECE MERAK ETTİM’ DEDİ

“Uyuşturucu kullanmak” ve “kullanmak amacıyla uyuşturucu madde satın almak” suçlarından TCK’nın 191/1-2 maddesi gereğince 1 yıldan 2 yıla kadar hapisleri istenen şüphelilerin yargılanmalarına önümüzdeki günlerde başlanılacak. Cem Masis gözaltına alındığı 22 Aralık 2006 günü avukatı nezaretinde polise verdiği ifadede, Hasan Yeşiller ve “Abla” olarak tanıdığı eşi Nevra Yeşiller’den 4-5 kez 50 YTL’lik esrar aldığını, ancak uyuşturucu bağımlısı olmadığı sadece merak ettiği için kullandığını söylemişti. Cem Masis olayın basında yer almasının ardından babası Dikran Masis tarafından Kanada’daki bir okula yazdırılmıştı. Zor günler yaşayan annesi Nükhet Duru ise olay patlak verdiğinde , “Cem’e uyuşturucu tahlili yaptırdık. Temiz çıktı. Bizim çocuğumuz oldukları için bu bedeli ödemeleri çok ağır değil mi?” şeklinde konuşmuştu.

CEM MASİS INSTAGRAM

Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis Kimdir, Mesleği Ne?

DİKRAN MASİS KİMDİR?

Ermeni asıllı olan Dikran Masis 75 yaşında ve 1946 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eskidji Müzayede Şirketi’nin sahibi ve Eskidji Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı olan Dikran Masis, bugüne kadar dört evlilik yaptı. Dikran Masis son evliliğini de kendisinden 35 yaş küçük olan iç mimar Yasemin Öztürk ile yaptı.

Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis Kimdir, Mesleği Ne?

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları İçin TIKLAYINIZ

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.