Nükhet Duru’dan Mu Tunç için tehdit suçlaması! Mahkemeye gidecek…

Nükhet Duru’nun ‘Hikayesi Var’ albümünün hazırlık sürecinin anlatıldığı ‘Duru Olmak’ belgeseli yönetmen Mu Tunç ile meşhur sanatçının arasını açtı. Tunç’un Netflix’te yayınlanan belgesel hakkında açıklamalarından sonra usta şarkıcı harekete geçti.
Takip et
Nükhet Duru’dan Mu Tunç için tehdit suçlaması! Mahkemeye gidecek…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Hikayesi Var’ albümünün hazırlık sürecinin çekildiği ‘Duru Olmak’ belgeselinin yönetmeni Mu Tunç, verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Meşhur sanatçı Nükhet Duru’nun geçtiğimiz sene piyasaya çıkan ‘Hikayesi Var’ albümünü ekrana taşıyan ‘Duru Olmak’ belgeseli kriz oluşturdu. Belgeselin yönetmeni Mu Tunç verdiği bir röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Nükhet Duru’ya kırgın olduğunu belirten Mu Tunç, ‘Bir teşekkür bile etmedi’ şeklinde konuştu.“Film esasında festivaller için yapıldı” diyen Tunç, ‘Duru Olmak’ belgeselinin Netflix’te yayınlanması için kendisinden izin alınmadığını söyledi.

“BİZE KARŞI ONUR KIRICI DAVRANIŞLAR SERGİLEDİLER”

Film yayına girer girmez yasal süreci başlattıklarını dile getiren Mu Tunç, Nükhet Duru’ya kırgınlığını şu sözlerle anlattı:“Kendisine kırgınım. İki senemi canımı dişime takarak çalıştım, yalnızca kendisine duyduğum saygıdan ötürü bu eseri ortaya çıkarmak için emek verdim. Hakkımız olanı bizlerle paylaşmamalarının yanı sıra haberimiz olmadan gala yapılmasını ve filmin bir meze filmine çevrilmesini kalbim kırılarak izledim. Üzerine üstlük filmin baştan sona yapımcı, menajer tarafından yapıldığını canlı yayında söyleyecek kadar ileri giderek, bize karşı onur kırıcı davranışlar sergilediler. Kendisine iki senemi verdim ve bir teşekkür bile etmedi.”

“BELGESELİN GELİRİNİN HEPSINI İSTEDİ”

66 yaşındaki Nükhet Duru, ‘Duru Olmak’ belgeseliyle çıkan haberlerin sonrasında sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Mu Tunç’un belgeselin gelirinin hepsini istediğini ifade eden Duru, tehdit edildiğini söyledi ve hukuki sürecin başladığını duyurdu. Meşhur sanatçı, “bu ucuz hareketlere prim vermeyeceğim hesaba katılmamıştır” ifadelerini kullandı.

İşte Nükhet Duru’nun sosyal medya paylaşımı…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.