adplus-dvertising

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

Nükhet Duru son günlerde belgeselinin yayınlanması ve paylaşımları ile dikkat çekiyor. Peki Nükhet Duru kaç defa evlendi, oğlu kim? Nükhet Duru kaç yaşında ve nereli? İşte Nükhet Duru hayatı ve şarkıları Türk Pop Müziği´nin en özel seslerinden biri olan Nükhet Duru´nun birbirinden özel nostaljik fotoğraflarını sizler için araştırıp bir araya topladık. Nükhet Duru hakkında merak edilenler...
Takip et
Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Doğum tarihi: 19 Mayıs 1954

Doğum Yeri: İstanbul’da dünyaya geldi aslen Niğdeli

Eğitimi:  Kandilli Kız Lisesi

Eşleri: İlk eşi Dikran Masis, 2. eşi Özalp Birol

Henüz 11 yaşındayken annesiyle babasının ayrılması nedeniyle ağır bir travma yaşayan Duru, felç oldu. Bir yıla yakın bir süre yürüyemeyen ve yatalak olan Duru’nun, çok küçük yaşta yaşadığı bu büyük üzüntü onu çok etkilemişti. Kandilli Kız Lisesi’nde okurken müzikle ilgilenmeye başlayan Duru, güzel sesiyle dikkat çekiyordu. Şöhret olmayı aklına koyan şarkıcı o günlerde kendisine Ajda Pekkan’ı örnek alıyordu.

– Profesyonel müzik kariyeri 1974 yılında çıkardığı “Aklımda Sen Fikrimde Sen – Karadır Kaşların” isimli 45’lik ile başladı.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

– 1974’te, başladığı repertuvar çalışmaları sonuçlandığında, ilk 45’lik plağı Aklımda Sen Fikrimde Sen – Karadır Kaşların yayınlandı. Geniş dinleyici kitlesine ise, ’75 tarihli Beni Benimle Bırak – Gerisi Vız Gelir adlı 45’liği ulaştı. Bu plak sanatçıya ilk Altın Plağını da kazandırdı. İlk albümü “Bir Nefes Gibi” 1976 yılında çıktı. O yıl en iyi yorumcu ve yılın en başarılı kadın solisti ödüllerini aldı. 1978 yılında Güney Kore’nin başkenti Seul’de düzenlenen şarkı yarışmasına Modern Folk Üçlüsü ile birlikte katıldı.

-Bu yarışmada birinci oldu. 80’li yıllarda Türk Sanat Müziği eserleri de yorumlamaya başladı. Böylece sahnelerde assolist olarak da kendini gösterdi. Buna karşın her daim pop müziğe daha yakın duran Nükhet Duru, imza atmış olduğu albüm, tv programı, müzikal, sinema filmi ve dizi film haricinde, kariyeri süresince seslendirdiği yüzlerce şarkı, gerçekleştirmiş olduğu binlerce konserle Türkiye’de popüler kültürün en uzun soluklu isimlerinden olmayı başarmıştır.

– 1980’li ve 90’lı yıllarda “Sevda”, “Nadide”, “Aman Tanrım!”, “Mühür” ve “Cahide – Bu Bir Efsane” gibi başarılı albümlere imza attı.

– 2006 yılında “Gece Saat On İki” ve 2012’de “Tam Zamanında” albümlerini piyasaya çıkardı.

– “Yaşa Sevgili Dünya”, “Merhaba Müzik”, “Ve On Yıl Geçti”, “Saz mı? Caz mı?”, “7’den 77’ye”, “Aşk Olsun”, “Yeşilyurt Geceleri”, “Yedi Kocalı Hürmüz” gibi birçok kabare ve müzikalde rol aldı.

Sevda ve Bir Destan Dolanır Bolu Dağı’nın şarkılarıyla adını duyuran sanatçı, seksenlerin ikinci yarısında çıkardığı Benim Yolum albümüyle büyük başarı kazandı. Albümde Yeni Türkü’den Selim Atakan’ın ve İlhan Şeşen’in bestelerine ve Murathan Mungan’in sözlerine yer veren Duru, daha sonra Aç Gözünü Adamım adlı bir albüm çıkardı. Nitelik anlamında Benim Yolum kadar olmasa da başarılı olan çalışmadan çıkan Eda-Metin Özülkü imzalı “Yaralım” şarkısı büyük beğeni topladı.

Daha sonra müzik eleştirmenlerinden pek olumlu yorumlar almayan çeşitli albümler yapan Duru, Sezen Aksu ve Uzay Heparı’yla yaptığı ortaklık sonucu çıkardığı kendi adını taşıyan albümle eski başarılı günlerine geri döndü. Özellikle Yasaksa Yasak ve Uslandım Artık gibi şarkıları çok beğenilen Duru, son olarak Gece Saat On İki adlı albümünü yayınladı.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

Bir TV kanalında Cenk Eren’le beraber yaptıkları talk show büyük beğeni aldı. Keloğlan Kara Prense Karşı filminde ve Kibariye’nin başrolde oynadığı Çeşm-i Bülbül dizisinde rol aldı. Nükhet Duru, sanat yaşamına şimdilik 24 tane albüm, sayısız televizyon ve radyo programı, iki evlilik, birçok aşk, bir çocuk, film, dizi çalışmaları, sayısız konser, 8 tane müzikal, dört tane kabare sığdırdı.

Müzik kariyerinin yanı sıra renkli kişiliği ve hızlı özel hayatıyla sık sık gündeme gelmiş olan Nükhet Duru, 18 yaşındayken prodüktör Mehmet Teoman ile nişanlandı. Sonra ünlü medya patronu Erol Simavi ile ilişkisi oldu. SonraDoğan Canku’yla olan birlikteliğiyle konuşulmuştu. Eskidji Müzayedecilik’in sahibi Dikran Masis’le olan evliliğinden Cem adında bir oğlu da olan Duru, daha sonra Masis’ten ayrıldı ve ikinci evliliğini Koç Kültür Sanat Genel Müdürü Özalp Birol’la yaptı. Bu evliliği de 1999 yılında bitti. Yunanlı doktor sevgilisi ile evlenme noktasına gelen ilişkisini de sonlandırdı.

Sanatçılığının yanında iş kadınlığına da soyunan Nükhet Duru bir güzellik merkezi ile kanser tarama teşhis ve tedavi kliniği açtı. 24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Star tv’de başlayan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu’nun yaptığı “Benzemez Kimse Sana” programında Seyfi Dursunoğlu ve Ümit Erdim ile birlikte jüri üyeliği yapmaya başlamıştır.

ÖLÜMDEN DÖNDÜM

Hayranları tarafından hiç bir ortamda yalnız bırakılmadığını söyleyen Duru,”Bu akşam gençliğimi yaşadım. Bundan 20 yıl önce ilk aşık olduğum genç için söylediğim “Beni Dipsiz Kuyularda Bırakma” isimli şarkımı hala unutmayan sevenlerim benimle birlikte sahnede kendilerinden geçtiler. Bu bi rsanatçı için çok önemli bir olay. Beni hayata bağlayan hayranlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu. Önceki gün şarkıcı Niran Ünsal’ın kendisi hakkında, Nüket Duru sanatçı değil sözlerine sadece güldügünü belirten güzel şarkıcı, ben bu tür polemiklere cevap vermem kimin sanatçı olduğuna büyük Türk halkı her ortamda cevap veriyor” dedi.

Henüz 18 yaşında iken felç olduğunu söyleyen Duru, “Yakalandığım amansız hastalığın pençesinden kurtulmak için çok mücadele verdim. Belden aşağım felç olmuştu tutmuyordu. Bir daha yürüyemeyeceğim diye ecel terleri döktüm. 10 ay gibi bir süre tedavi gördükten sonra yeniden sağlığıma kavuştum. Oysa yakalandığım beyin hastalığından kurtulan hasta sayısı parmakla sayılacak kadar azdı o dönem. Şimdi hayatımın baharını ve mutluluğunu yaşıyorum. Önümüzdeki hafta da Amerika’ya oğlumu görmeye gideceğim bunun için çok mutluyum”şeklinde konuştu.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

NAMAZ KILIP İNTİHAR ETTİ

Annesi Güzide Hanım, Nükhet 13 yaşına gelinceye kadar kızını öldü bilmiş. Ta ki Nükhet babası Ankara’da olduğu bir sırada intihara teşebbüs edinceye kadar. Nükhet Duru o günü şöyle anlatır:

-“Kararımı verdim; abdest aldım, namazımı kıldım, annemin beyaz geceliğini giydim, bakire olarak rabbime kavuşacaktım. Hep ‘Sakın kibritin ucunu ağzına sokma, zehirlenirsin’ diye tembih ederlerdi. Kibritlerin ucunu suda erittim, suyun tadı çok kötüydü, karnım açtı, o suyla bulgur pilavı yapıp yedim. Üstüne de bir sürü ilaç içtim.

-Karşı komşu kapıyı açık görüp içeri girmiş, bir bakmış yerde ölü vaziyetteyim. Apar topar hastaneye götürmüşler. Hastane, ‘Bu ölmüş, yapılacak bir şey yok’ diye almak istememiş. Komşum doktora; ‘Kız bu konuda kararlı, evinde namazını bile kılmış, seccadesi açıktı. Bu yüzden ölse bile temiz gidecek, midesini yıkayacaksın’ demiş.”

Nükhet Duru üç gün komada kalır. Hayata dönmüştür ama o intihar girişimi yüzünden hayatı boyunca karaciğer ve böbrek rahatsızlığı çeker. Babası, “İntihar edip beni nasıl rezil edersin!” diye kızar ve Alman Lisesi’nden kaydını aldırıp Nükhet’i Kandilli Kız Lisesi’ne yazdırır. Nükhet hastaneden çıktıktan sonra komşularına “Madem hayatımı kurtardınız, bir de yardım edin, annemi bulayım” der. Meğer annesi de boşandığı eşi Kemal Bey’den kaçmak için sürekli ev değiştiriyormuş. Annesini bir komşu sayesinde bulur, Güzide Hanım kızını karşısında görünce bayılır.

NÜKHET DURU ESTETİK OLDU MU?

Nükhet Duru, bazı fotoğraflarında makyaj ve photoshop dolayısıyla estetikli gibi durduğunu da söyledi:

“Bazı fotoğraflarda 2 milimetre makyaj kaplama mevcuttur. Bazı fotoğraflarda Adobe’un suçu değil ama fazla kaçmış photoshop’tan muzdaribizdir. Tedavi olduğum ve de oldukça uzun süren bir dönemde kortizon cildimi epeyce bir şişirmiştir. Fakat temelde yanaklar halis muhlis bana aittir efendim. İnanmayan 20 yaşımdaki yanaklarıma da baksın.”

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

Nükhet Duru: Yanaklar halis muhlis bana ait

Bu haberlerin kadına yönelik sözel bir şiddet olduğunu vurgulayan Nükhet Duru, “Bir de gelelim göz ardı edilmemesi gereken şu yanına: Bu haberler ve yapılan yorumların kadının metalaşmasına ve kadına yönelik sözel şiddete muazzam katkıda bulunduğunu hatırlatır, bu tarz yorum ve kötü düşüncelerden kendinizi ve hemcinslerinizi korumanızı öneririm. 1.5 senedir bu albüme tonla emek verdik fakat önemli bulunan tek haber bu mudur? E insanın canı sıkılıyor be çocuklar” dedi.

NÜKHET DURU SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

NÜKHET DURU MÜZİKALLERİ

Birden fazla müzikal ve kabarede de yer alması onu benzeri sanatçılardan ayıran yanı oldu. 1977’de Ali Poyrazoğlu ve Korhan Abay ile birlikte “Yaşa Sevgili Dünya”; 1979’da Haldun Dormen, Huysuz Virjin, Perran Kutman, Yüksel Gözen, Grup Çağdaş, Tolga Han ve Arkadaşları ile “Merhaba Müzik”; 1980’de Haldun Dormen, Suna Pekuysal, Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Coşkun Demir’le “Ve On Yıl Geçti”; 1982’de Haldun Dormen, Neco, Salim Dündar, Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Suna Pekuysal’la “Operetler”;

1983’te Egemen Bostancı, Atilla Özdemiroğlu, Zerrin Özer, Altan Erbulak, Sezen Aksu, Halit Kıvanç, Mehmet Ali Erbil, Onno Tunç ve Grup Çağdaş ile “Saz mı? Caz mı?”; 1984’te Erol Evgin ve Adile Naşit’le “7’den 77’ye”; 1985’te Egemen Bostancı, Şevket Altuğ, Başar Sabuncu, Osman İşmen, Duygu Aykal, Mehmet Teoman, Ülke Aker ve Sadık Kızılağaç’la birlikte “Carmen – Kan ve Gül”; yine 1985’te Nevra Serezli, Metin Serezli, Zeki Alasya ve Metin Akpınar’la “Aşk Olsun”; 1991’de Erol Evgin, Perran Kutman, Turhan Yükseler, Yaprak Özdemiroğlu, Haldun Dormen ve Kandermir Konduk ile birlikte “Gülümseyen Geceler”; yine 1991’de Perran Kutman, Eda Özülkü, Metin Özülkü ve Tuncay Vural Dans Topluluğu’yla “Yeşilyurt Geceleri”;

1992’de Rasim Öztekin, Demet Akbağ ve Soner Olgun’la birlikte “Müzikomedi”; 1998’de Hakan Altıner, Nezihe Araz, Uğurkan Erez, Figen Soysal, Sadık Kızılağaç, Cenk Taşkan, Mehmet Teoman, Alp Öyken, Nuri Gökakşam, Tomris Oğuzalp, Mehmet Ulay, Mehmet Birkiye, Tamer Karadağlı, Ayberk Atilla, Hakkı Şen, Demet Neva ve Özlem Çakar’la “Cahide – Bu Bir Efsane”

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

1999’da Müjdat Gezen, Nilgün Belgün, Ayşen Gruda, Levent Özdilek, Yaman Tüzcet, Settar Tanrıöver, Necdet Mahfi Ayral, Osman Gidişoğlu, Ayten Güvenç, Lale Oraloğlu, Nesrin Akkoç, Cenk Taşkan, Hakan Tok ve Osman İşmen ile birlikte “Yedi Kocalı Hürmüz” ve son en son 2000’de Nilgün Belgün’le “www.ask.com.tr” adlı gösterilere imza atmıştır. Sanatçının altın plak ve benzeri çok sayıda ödülü bulunmaktadır.

27 Ağustos 2014 tarihinde usta sanatçı Timur Selçuk ile birlikte Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan Nükhet Duru, 18 Eylül 2015 tarihinde bu kez Pop müziğin romantik sesi Yaşar ile aynı sahneyi paylaştı.

Nükhet Duru, 2016 yılında yapımcılığını Türker İnanoğlu ‘nun yaptığı, başrolleri Caner Cindoruk, Pelin Akil, Cezmi Baskın ve Kayhan Yıldızoğlu ile birlikte paylaştığı İstanbulname adlı müzikalde Uğurböceği karakterini canlandırmıştır.

Nükhet Duru, 28 Ağustos 2019’da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda 60 kişilik Senfoni Orkestrası ile konser verdi. Kariyerinin en özel konseri olduğunu belirten sanatçı; “Cambaz”, “Ben Sana Vurgunum”, “Melankoli”, “Anılar”, “Çakır”, “Yasaksa Yasak”, “Benimsin Diyemediğim”, “Destina”, “Harp ve Sulh”, “Kaldırımlar”, “Sevda”, “Mahmure” gibi klasikleşmiş şarkılarını seslendirdi. Duru gecede ‘Ben Sana Vurgunum’ adlı şarkıda Kenan Doğulu ile düet yaptı.

13 Şubat 2020’de Hikayesi Var isminde yeni stüdyo albümü tanıtıldı ve yayınlandı.

3 Eylül 2020’de ikinci bölümü yayınlanan Menajerimi Ara adlı dizide konuk oyuncu olarak kendisini canlandırmıştır.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

GRİNİN ELLİ TONU MÜZİKLERİNDE NÜKHET DURU İMZASI

Grinin Elli Tonu Soundtrack Çalışması İçin The Weeknd Şarkısında Nükhet Duru’nun Sesini Kullandı

Nükhet Duru, The Weeknd’in kendisini İnternet sitesinden keşfetmiş olduğunu ve bütün şarkılarını sevdiğini söyledi. ‘Ben Sana Vurgunum’ şarkısının erotik tınısından dolayı altyapıda kullanılmasını uygun bulmuş. ‘Often’ sadece Youtube’da 28 Milyon kez dinlenmiş.

E.L. James tarafından yazılmış olan Grinin Elli Tonu serisinin, beyazperde uyarlaması büyük yankı uyandırdı.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

NETFLİX DURU OLMAK BELGESELİ

Nükhet Duru’nun hayatından önemli kesitlerin yer aldığı, müzikal kariyeri ve ‘Hikayesi Var’ düetler albümünün oluşum sürecini anlatan ‘Duru Olmak’ belgeseli dijital yayın platformu Netflix’te yayınlandı. Yönetmenliğini Mu Tunç’un yaptığı belgesel tartışmaları da beraberinde getirdi.

Ayşe Arman’a verdiği röportajdan

“Duru Olmak”ı çekmek durup dururken mi aklına geldi?

-Açıkçası, benim aklıma gelmedi. Dahası, kendimi izlemeye pek katlanamadığım için, çok da direndim. Ama bir şekilde beni ikna ettiler. Süreç şöyle ilerledi: Albüm sürecine başlarken dedik ki: “Performans klipleri ve backstage görüntülerini çekelim ama herkesin birbirini ağırladığı, ‘Sevgili dostum, hoş geldin, bu albümde olman ne büyük mutluluk!’ şeklinde alışılagelmiş olmasın! Bir üslubu olsun ve gücünü gerçekliğinden alsın. Başlangıçta, 15 dakikalık bir kısa film çıkarmaktı hedefimiz. Arşivler tarandıkça, kıyıda köşede kalmış görsellere ulaşıldıkça, ekip beni tanıdıkça, hikayeleri dinledikçe, malzemenin bolluğundan ilham alan yönetmenimiz Mustafa Tunç, yapımcımız Evren Ercan’a “Gel bu kısa filmi, belgesele dönüştürelim!” demiş. Evren de heyecanla kabul etmiş. Ben öyle hemen atlamadım üzerine. Evren’in beni ikna etmesi biraz zaman aldı.

Belgeselin Netflix üzerinden yayınlanmasının macerasını öğrenebilir miyim? Kolay mı oldu, zor mu? Nasıl ikna ettiniz onları?

EVREN ERCAN: Biz değil de Nünü’nün sesi ve kişiliği ikna etti bence onları. Çünkü Netflix’ten, iletişim kurduğumuz, filmi gönderdiğimiz kişi, izledikten sonra yaptığımız ilk görüntülü konuşmada, “Hello”dan hemen sonra “You’ve got a new fan” diye girdi konuya. ‘’Yeni bir hayranınız var’’ diye yani. Ve filmden sonra ilk iş Nünü’yü Google’ladığını ve çok etkilendiğini anlattı uzun uzun. Sonrası biraz zorlu oldu tabii. Muhatabımız Netflix olduğu için sözleşmeler, sigortalar, kreatif ajansı seçme işleri, vs hem çok vakit aldı hem de el yordamıyla gelişti. İnanılmaz gizlilik maddeleri var sözleşmede, bu nedenle kimseden yardım da isteyemiyoruz. Meğer tam da bu süreci idare eden şirketler varmış, bu işleri kolaylaştıran ama haberimiz yok. Bayağı debelendik açıkçası. Ama sonunda başardık. Duru Olmak, Netflix’in Türkiye’den satın aldığı -orjinal olmayan- ilk belgesel bu.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

NÜKHET DURU KAÇ DEFA EVLENDİ? NÜKHET DURU’NUN EŞLERİ

Müzik kariyerinin yanı sıra renkli kişiliği ve hızlı özel hayatıyla sık sık gündeme gelmiş olan Nükhet Duru, 18 yaşındayken prodüktör Mehmet Teoman ile nişanlandı.

Sonra ünlü medya patronu Erol Simavi ile ilişkisi oldu.

Sonra Doğan Canku’yla olan birlikteliğiyle konuşulmuştu.

Eskidji Müzayedecilik’in sahibi Dikran Masis’le olan evliliğinden Cem adında bir oğlu da olan Duru, daha sonra Masis’ten ayrıldı ve ikinci evliliğini Koç Kültür Sanat Genel Müdürü Özalp Birol’la yaptı. Bu evliliği de 1999 yılında bitti.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

Yunanlı doktor sevgilisi ile evlenme noktasına gelen ilişkisini de sonlandırdı.

İki evlilik yapan ve ilk eşi ve karısıyla dost olan Nükhet Duru, hiç aldatmadığını söylüyor. Buna karşılık ünlü sanatçı bir çok kez aldatılmış. Bunu da şöyle itiraf ediyor:-Hiç aldatmadım. Ama çok aldatıldım. Aldatılmayan kadın var mı? İnanmıyorum, bu konuda erkeklere güvenim yok. Ben düğüne gidip zurnaya, hamama gidip kurnaya aşık olanlardanım! Ama ertesi gün unutuyorum.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

NÜKHET DURU’NUN İLK EŞİ DİKRAN MASİS KİMDİR?

Ermeni asıllı iş adamı Masis, 1946 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eskidji Müzayede Şirketi’nin sahibi ve Eskidji Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Dikran Masis, bugüne kadar dört evliik gerçekleştirdi ve son evliliğini de kendisinden 35 yaş küçük olan iç mimar Yasemin Öztürk ile yaptı. Eşi için her yıl düzenlediği doğum günü partileri magazin gündemine damga vuruyor. Ayrıca Yasemin Öztürk ile sık sık Fransa St. Tropez’e gidiyor. Masis daha önce ünlü sanatçı Nükhet Duru ile nikah masasına oturmuştu ve bu evlilikten Cem adında bir oğlu dünyaya gelmişti. Babasının vefatının ardından kalan miras ile işlerini büyüttü.

Yılların eskitemediği isimlerden biri olan Nükhet Duru aslen Niğdeli. 66 yaşında olan Nükhet Duru iki kez evlilik yaptı. Nükhet Duru ilk evliliğini 1987 yılında Dikran Masis’le yapar. Bu evlilikten oğlu Cem Masis dünyaya gelir. Sahneye ara veren Nükhet Duru, oğlu Cem’in bebekliğinin doya doya tadını çıkartmayı seçer. Ama Nükhet Duru ve Dikran Masis evliliği 3.5 yılda sona erer ve ünlü sanatçı 1991 yılında boşanır.

Emlak zengini sayılabilecek Masis, müzayede denildiğinde akla gelen ilk isimlerdendir.

İş adamı Dikran Masis, koronavirüs nedeniyle bin 447 kiracısından kira almayacağını belirterek gündem oldu. Ermeni asıllı Masis, ünlü emakçılar arasında yer alıyor.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

NÜKHET DURU’NUN OĞLU CEM MASİS KİMDİR?

Nükhet Duru’nun oğlu Cem Masis medyadan uzak bir isim. 30 yaşında olan Cem Masis babası ile çalışıyor. Ünlü sanatçı oğlunu medyadan sakladığını belirterek şöyle diyor:
-Oğlumla ilgili çok konuşmuyorum. Hayat boyu onu medyadan sakladım. Onun benim şöhretimi taşıması gerekmiyor çünkü. Bazı arkadaşları, Nükhet Duru’nun oğlu olduğunu bile bilmez. Buna hiç ihtiyaç duymadı. Şahsiyeti çok güçlü bir çocuk. Ona çok aşığım. Ama bu aşkla onu asla rahatsız etmem.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

NÜKHET DURU’NUN KOLUNDA NE DÖVMESİ VAR, ANLAMI NE?

Kolundaki dövmede oğlu ve onun kardeşleri var

Nükhet Duru’nun kolunda bir dövme var. O dövmede ne yazdığını şöyle anlatmıştı:
-Oğlum Cem’in ve kardeşlerinin baş harfleri. Dikran’ın ilk eşi Ceyn’den Cem’in bir abisi ve ablası var. Luli (Aleksandra) ve Marc. Şimdi yeni bebeğin harfini de ekleyeceğim. Cem’in tüm kardeşleriyle görüşüyorum, hepsini çok seviyorum.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

NÜKHET DURU’NUN İKİNCİ EŞİ ÖZALP BİROL KİMDİR?

Özalp Birol Koç Kültür Sanat Genel Müdürüdür.

Nükhet Duru ikinci evliliğini 1995’te Özalp Birol’la yapar. Bu evlilik de ancak 4 yıl sürer. 1999 yılında boşanan Nükhet Duru bir daha nikah masasına oturmadı. Nükhet Duru’nun ikinci evliliğinden çocuğu olmadı.

NÜKHET DURU’NUN ŞAŞIRTAN YARI ÇIPLAK YEŞİLÇAM FOTOĞRAFLARI

Nühket Duru’nun geçmiş yıllara ait fotoğrafları görenleri şaşırtıyor.

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

NÜKHET DURU FOTOĞRAFLARI

Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan FotoğraflarıNükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları Nükhet Duru Neden Ölümden Döndü? Nükhet Duru’nun Hayatı ve Şaşırtan Fotoğrafları

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Anonim
15 Mart 2021, 00:16 tarihinde yazildi

Nüket duru çok kaliteli bir sanatçı onu çok seviyorum

  • Cevapla
  • 0