Nükhet Duru, büyük aşkı Erol Simavi için konuştu!

Katıldığı YouTube kanalında Hürriyet gazetesinin eski sahibi Erol Simavi ile yaşadığı ilişki ile ilgili konuşan Nükhet Duru, “Kör kütük aşık olmuştuk ona içkiyi bıraktırmıştım” ifadelerini kullandı.
Takip et
Nükhet Duru, büyük aşkı Erol Simavi için konuştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk müziğinin sevilen adlarından Nükhet Duru, Armağan Çağlayan‘ın YouTube kanalında yayınlanan programına misafir oldu. İlk büyük aşkı olan Erol Simavi‘den seneler sonra bahseden Duru, o döneme damgasını vuran ilişkisi ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.

“BENİ AŞIK ETMEK İÇİN ZEKA OYUNLARI OYNAMIŞTI”

İlişkisinin hatırlatılması üstüne konuşan Nükhet Duru, seneler önce yaşadığı büyük aşk için şunları belirtti: “Basında onların arasında bir centilmenlik anlaşması olduğu için bu aşk hiçbir zaman yazılmamıştı. Ama ben kör kütük aşık olmuştum. 21-22 yaşlarımdaydım. Beni aşık etmek için büyük zeka oyunları oynamıştı. Üstelik ben yanaşmadım. Aylarca peşimden geldi. Kırmızı sevdiğimi bilirdi, kırmızı jelatin içinde yakut yüzük gönderirdi. ‘Bisküvi geldi’ diyerek sevinirdim. Açınca ‘Siz beni ne sanıyorsunuz?’ derdim. Bana hediye vermek için canı çıkardı. Zaman içinde onun insanlara olan yardım zevkini, herkese insan ayırmadan sevdiğini görünce ben onu kanatlarım altına aldım esasında.”

Nükhet Duru, büyük aşkı Erol Simavi için konuştu!Erol Simavi

“ONA İÇKİYİ BIRAKTIRIP KİLO VERDİRMİŞTİM”

“Çok içki içiyordu ve çok utangaç bir insandı. Ben ona içkiyi bıraktırdım. Kilo verdirdim. Sözümü dinlemezsen giderim dediğimde bütün içkileri attırırdı. Onu çok sevdiğim için çok hoş tutmuştum. Kimseye bunu anlatamadım, gizlemek zorundaydım. Hiç kimse kimsenin sırrını ortaya koymazdı ama müzik sektörü biliyordu. O benim ilk büyük aşkım. “

Nükhet Duru, büyük aşkı Erol Simavi için konuştu!

HINCAL ULUÇ BENİ BİR GEYŞA GİZİ YAZMIŞTI”

“Aşkımızı Hıncal Uluç yazmış ama yazmaması lazımdı. Hıncal Uluç o dönem ilişkimizi yazarken beni bir geyşa gibi yazdı ama ben evlenmiş boşanmış çocuğu olan biriydi. Daha yumuşak bir dille yazabilirdi. Hıncal Uluç gelgitli bir insan olduğundan bizim ilişkimizi yazarken çok kırıcı bir dil kullandı. Erol Simavi yaşasaydı bunun bir yanıtını verirdi. Hıncal Uluç’u Erol Simavi ile tanıştırdım ve ardından bambaşka biri haline geldi. “

Nükhet Duru, büyük aşkı Erol Simavi için konuştu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.