Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis’e inanılmaz Suçlama

Eskıdjı Müzayede’nin sahibi Dikran Masis’in kızı Alexandra Lisa, imalatçı eşi Şafak Susamcıoğlu ile boşanmalarında skandal ortay çıktı. Şafak Susamcıoğlu; boşanma davaları devam eden dört yaşındaki oğullarının annesi Alexandra Masis hakkında suç duyurusunda bulundu. Başsavcılığı’na giderek eşi Alexandra, kardeşi Cem Masis ve kayınpederi Dikran Masis hakkında suç duyurusunda bulundu
Takip et
Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis’e inanılmaz Suçlama
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sabah’tan Ceyhan Torlak’ın haberine göre, Eskıdjı Müzayede’nin sahibi Dikran Masis’in kızı Alexandra Lisa, imalatçı eşi Şafak Susamcıoğlu ile boşanıyor. Dava sürerken damat Susamcıoğlu, Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek eşi Alexandra, kardeşi Cem Masis ve kayınpederi Dikran Masis hakkında suç duyurusunda bulundu. Şafak Susamcıoğlu, eşinin 4 yaşındaki oğullarına içki içirdiğini iddia etti. Şafak Susamcıoğlu, eşinin çocuklarının yüzüne esrar dumanı üflediğini, kardeşi Cem Masis ile evde kenevir yetiştirip içtiklerini anlattı.

Dikran Masis’in kızı Alexandra Lisa Masis Susamcıoğlu, cam mamul imalatçısı Şafak Susamcıoğlu ile beş yıl önce evlendi. Dört yaşında L. adında bir oğulları olan çiftin evlilikleri Ağustos 2020’de çatırdadı, beş ay önce de boşanma davası açıldı.

İNANILMAZ İDDİALAR!
Günaydın’dan Ceyhan Torlak’ın haberine göre; boşanma süreci devam ederken Şafak Susamcıoğlu, eşi Alexandra, kardeşi Cem Masis, kayınpederi Dikran Masis hakında inanılmaz iddialarla suç duyurusunda bulundu.

“UYUŞTURUCUNUN DUMANINI LUCA’NIN YÜZÜNE ÜFLÜYOR”
“Eşim uyuşturucu da kullanıyor. Beni ‘Eğer bu konu duyulursa sana iftira atarım. Başını yakarım’ diye tehdit etti. Oğlum annesinin kendisini sürekli dövdüğünden bahsediyor. Benim yanımda da şiddet uyguladı. İçtiği sigaranın ve uyuşturucu maddenin dumanını oğlumuzun yüzüne üflüyor. Tepki gösterdiğimde de ‘Çok ağlıyordu. Dumanı çekince rahat uyur’ derdi. Bir gün de oğlumuz durmayınca onu gül dallarına doğru iteklemiş, oğlum yüzünden yaralanmış.

Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis’e inanılmaz Suçlama

“ÇOCUĞUMA İÇKİ İÇİRİYOR”
Eşim, oğlumla hiç ilgilenmiyor. 1.5 yıl önce telefonla konuşurken oğlumu yıkadığı küvette unuttu. Annem, boğulmak üzereyken kurtardı. Eşim sürekli alkol kullanan biri. Bira şişesini oğlumun eline veriyor ve içtiği içkileri tattırıyor. Kendisini uyardığımda bana ‘Babam seni öldürür. Ne kadar zengin olduğunu biliyorsun’ dedi.

Nükhet Duru’nun Oğlu Cem Masis’e inanılmaz Suçlama

“EVDE KENEVİR YETİŞTİRİYOR”
Eşim, kardeşi Cem Masis ile evde saksıda kenevir yetiştiriyor. Bir gün Cem’in Beykoz’daki evlerinin üst katında bir şey sakladıklarını fark ettim. Cem’in elindeki poşette esrar vardı. Cem bunu bir yerde söylememem konusunda beni tehdit etti. Tabancasını alnımın ortasına dayadı.

“HAKİMİ SATIN ALIRIM”
Kayınpederim Dikran Masis, ‘Uyuşturucu konusu adli makamlara yansırsa seni öldürürüm. Başına bir ton şey gelir. Hakimi de savcıyı da satın alırım. Yetmezse bakanlığı devreye sokarım. Çocuğu kızıma bırakacaksın. Sorunsuz boşanacaksın” diye beni tehdit etti.

“OĞLUM SATILIK DEĞİL”
Sabah gazetesine konuşan Şafak Susamcıoğlu, “Boşanma protokolünü imzalayıp çocuğumun velayetini onlara vermemi istiyorlar. Oğlumun annesi tarafından yetiştirilmesini istemiyorum. Bana Foça’daki yazlık ile düğün hediyesi olan altınları vermek istiyorlar. Benim oğlum satılık değil. Tek mücadelem oğlum için. Kayınpederimin avukatı Semih Şen ‘Bak bunlar güçlü insanlar. Teklifi kabul et. Bizi fazla uğraştırma’ dedi. Ben kabul etmeyince de, ‘Sana dünyayı dar ederim’ diye tehditler savurdu. Can güvenliğim tehlikede. Adalete güveniyorum” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.