Novak: “En iyi teklifi seçeceğim”

Trabzonspor ile sözleşmesinin sonuna gelen ve Fenerbahçe’nin de kadrosuna katmak için ciddi girişimlerde bulunduğu Filip Novak, sezonu değerlendirdi ve geleceği ile ilgili de dikkat çeken sözler kullandı.

Trabzonspor’dayeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyanNovak, Çekya basınına açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’dan sözleşme uzatmak için teklif aldığını kaydeden Novak, şu ifadeleri kullandı:

“Sezon ortasında sözleşme imzalamak istedim. Ancak pandemi süreci, futbolun belirsizlik sürecinden dolayı gerçekleşmedi. Gecikmeli oldu. Ancak başka seçenekler de var. Ancak kupa finaliden önce detaylı konuşmak doğru değil. Trabzonspor’da kupa kazanmak istiyorum. Finalden sonra ne olacağını göreceğiz. Trabzonspor’da kalabilirim ama başka yere de gidebilirim. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Teklife göre belli olacak ve benim için en iyi şartlara sahip olacak teklif, beni ikna edecek.

Novak, kişisel istatistiklerinin güzel olduğunu belirterek, “Biraz daha asist yapabilirdim belki. Ancak ben sezon başından beri önemli olan takımın kazanmasaydı. Goller yerine bu sezon şampiyonluğu kazanmayı isterdim.” dedi.

“İLK BAŞTA LİGİN BİTMESİNİ İSTEDİM”

Çekyalı sol bek, koronavirüs çıktıktan sonra başlangıçta ligin bitmesini istediğini aktaraak, “Diğer ligler ertelendiğinde neden Türkiye’de devam ediliyor diye merak ettim. Ancak bir karar alındı ve sonunda ligi bitirmek zorunda kaldık.” ifadelerini kullandı.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı