Nişanlısını 83 defa bıçakladı yetmedi kafasına baltayla vurarak öldürdü!

Rusya'da 26 yaşındaki nişanlısı Marina Pankratova’yı vahşice öldüren Alexander Voronin, ülkede gündeme oturdu. Eski bir KGB subayının oğlu olan katilin düğüne birkaç gün kala nişanlısını 83 yerinden bıçakladığı anlaşıldı.
Takip et
Nişanlısını 83 defa bıçakladı yetmedi kafasına baltayla vurarak öldürdü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rusya’da 26 yaşındaki Marina Pankratova, düğününe birkaç gün kala nişanlısı Alexander Voronin tarafından vahşice öldürüldü. Yatak odasında yarı çıplak bir biçimde cansız bedeni bulunan genç kadının, baltayla başına vurulduğu ve 83 yerinden bıçaklandığı gün yüzüne çıktı.

Rusya’da 26 yaşındaki Marina Pankratova, düğününe birkaç gün kala yatak odasında yarı çıplak bir biçimde ölü halde bulundu.

Nişanlısını 83 defa bıçakladı yetmedi kafasına baltayla vurarak öldürdü!

ANNESİNİN EVE GELMESİYLE GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Nişanlısı turizm acentası sahibi Alexander Voronin ile yaşayan genç kadının ölümü, Voronin’in annesinin eve gelmesi ile gün yüzüne çıktı. 26 yaşındaki Marina Pankratova’nın onlarca yerinden bıçaklandığı ve evin kan gölüne döndüğü öğrenildi.

İŞKENCE YAPTIKTAN SONRA ÖLDÜRMÜŞ

Adli Tıp’taki ilk araştırmada, saatler süren işkencede gelin adayının nişanlısı Voronin tarafından yumruklanıp tekmelendiği belirlendirken, kan donduran cinayet ülke gündemine oturdu. Genç kadının işkence neticesi, yüz şeklinin bozulduğu, kafatasının kırıldığı, vücudunun yaralarla kaplı olduğu, muhtemelen 3 saat boyunca işkence gördüğü anlaşıldı. Mahkemeye sunulan deliller katilin genç kadının kafasına baltayla vurduğunu gösterdi, cesette 83 darbe belirlendi.

YAKALANDI

Babası Rus gizli istihbarat servisi KGB’nin eski çalışanı olan Alexander Voronin nişanlısını öldürdükten sonra yurtdışına kaçmaya çalışsa da, koronavirüs önlemleri nedeniyle seyahat kısıtlamalarına takılarak yakalandı.

Alexander Voronin mahkemede “Hiçbir şey hatırlamıyorum” ifadesini kullandı, davaya bakan hakim ise katile 14,5 sene hapis cezası verdi.

Voronin masum olduğunu söylede, daha önce tacizde bulunduğunu öne süren 5 eski kız arkadaşıyla görüşüldü. Şüphelinin babası da oğlunun masum olduğunu savunarak, genç kadına uygulanan şiddetin çoğunlukla sağ elini kullanan biri tarafından yapıldığına, oğlunun ise solak olduğuna vurgu yaptı ve “Bence bu eylemi en az iki kişi gerçekleştirmiş” ifadelerini kullandı.

Fakat mahkeme, çiftin eve yürürken güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerinde, Voronin’in genç kadına şiddet uyguladığı, daireye başka giren olmadığını ortaya koydu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.