Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden!

Her gün yeni bölümleriyle seyircileri ekran başına kilitleyen Survivor'da 21 Haziran Pazar akşamı yayınlanan bölümde bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık alan Sercan, Nisa'nın adını eleme adayı olarak söyledi. Bu duruma Nisa'nın yorumu Sercan'ı rahatsız etti.

Koronavirüs nedeniyle evlerde kaldığımız dönemlerde hemen hemen herkesin izlemeye başladıüğı Survivor’da ilginç anlar yaşlandı.

Daha önce Nisa’ya olan ilgisini saklayamayan Sercan, artık bu duygularını Nisa’ya söylemiş ve reddedilmişti. Bir dönemde adada bardağa s ve n harflerini kazıması olay oldu.

Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden!

Reddedilmeden önce Nisa’ya güzel davranana, yemek açık artırmalarında onun alması için uğraşan Sercan birden değişti. Bu durum seyircilerin de gözünden kaçmadı ve sosyal medyada gündem oldu.

21 Haziran akşamı yayınlanan dokunulmazlık oyununda Sercan dokunulmazlık alan isim oldu. Eleme adayı olarak Nisa’nın adını söyledi.

Nisa daha önce yapılan röportajlarda da Sercan benim ismimi yazacak demişti zaten ve aynen öyle oldu. Nisa ada konseyinde Sercan benden intikam almak için adımı yazdı dedi. Acun Ilıcalı neyin intikamı diyince Nisa güldü çünkü bu olayı bilmeyen yoktu.

Sercan bu duruma kızdı ve peşinden koşan kişinin kendisi olmadığını elinde önemli notlar olduğunu söyleyerek farklı imalarda bulundu!

Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden!

Sercan reddedilmenin intikamını Nisa’yı eleme adayı olarak söyleyerek almış oldu. Gerçi bu neyin intikamı o  da tartışılır!!!

Daha önce Sercan’ın reddedildiği zamanlarda sosyal  medyada yapılan paylaşımlar:

Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden! Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden! Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden! Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden! Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden! Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden! Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden! Nisa’dan ilginç Sercan yorumu: İntikam alıyor benden!

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı