adplus-dvertising

Nisa ve Barış şiddet yüzünden mi ayrıldı? Barış dövme iddialarına yanıt verdi!

Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşama Nisa ve Barış arasındaki tartışma damga vurdu. Nisa’nın Barış’a yönelik iddiaları konseye de taşındı. Söz hakkı alan Barış, Nisa’nın şiddete uğradığı yönündeki iddialara yanıt verdi. Peki ama Nisa ve Barış neden ayrıldı?
Takip et
Nisa ve Barış şiddet yüzünden mi ayrıldı? Barış dövme iddialarına yanıt verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. Barış ve Nisa birbirlerinin geçmişine yönelik açıklamalar yaptı. Nisa takım arkadaşlarını teselli eden Barış için ”Kadınları döven” ifadesini kullandı. İddialara konseyde her iki tarafta yanıt verdi.

Ada konseyinde söz alan Barış, ”Oyun sonu Sude ile Yağmur’du sanırım, çok negatiflerdi ağlıyorlardı. Yanlarına gittim. Birçok yarışmacının yanına gittim. Ama Sude ile Yağmur ekstra üzüntüleri vardı. O sırada sevinemedim, empati kurdum. Tabi bazı şeyler duydum bu da canımı sıktı. Nisa benimla alakalı yerli yersiz, kadınları döven, kadınları ağlatan adam, takımdaki kızları teselli ediyor, şov yapıyor ifadesini kullanmış. Benim ona diyeceğim yok soru da sormayacağım.

Biz yarışırken ailelerimiz sevenlerimiz izlerken, herkesin sıfırdan hikayesi varken neden bu tarz kirli düşünceleri içinde barındırıp bana karşı kini öfkesi var anlamıyorum. Kadınları ağlattığımı, dövdüğümü neye dayandırarak ima ettiğini çok merak ediyorum. Kendi arkadaşlarını teselli etmem neden ona bu kadar dert oldu onu merak ediyorum.” dedi.

Nisa, ”Aslında söyleyecek fazla bir şey yok. Bilen biliyor, kendisi de biliyor. Yani o an orada içimden gülmek geldi çünkü öyle hissettim. Çünkü ne yaşadığımı bir biz bir Allah bilir.” ifadelerini kullandı.

Nisa ve Barış şiddet yüzünden mi ayrıldı? Barış dövme iddialarına yanıt verdi! Nisa ve Barış şiddet yüzünden mi ayrıldı? Barış dövme iddialarına yanıt verdi! Nisa ve Barış şiddet yüzünden mi ayrıldı? Barış dövme iddialarına yanıt verdi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.