Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse!

Survivor yarışmasında oyunlar kadar, gönül meseleleri de dikkat çekiyor. Futbolcu Sercan Yıldırım'ın gönüllüler takımından Nisa'ya olan ilgisi dikkatlerden tabi ki kaçmıyor. Sercan'ın Nisa ile görüşme isteği ile aşkın başlayacağını düşünen seyirciler, Nisa'nın Ersin abi nasılsa sen de öylesin demesiyle hayal kırıklığı oldu. Bu dramı mizahıyla komik hale getiren insanlar sosyal medyada yaratıcı paylaşımlarda bulundu. Özellikle sevdiğim kız bana abi dedi cümlesi herhalde ayın cümlesi olacak gibi görünüyor..

Günlerce Survivor’da Sercan’ın Nisa’ya olan ilgisi konuşuluyor. Nisa ağladığında yanına koşan Sercan, açık artırmalarda istediği yiyeceği almayı Nisa’nın alması için uğraşınca tabi ki dedikodu kazanı kaynamaya başladı. Üstüne Sercan’ın Nisa’ya kıyamıyorum cümleleri aşkın saklanmayacak kadar büyük olduğunu herkese gösterdi.

Fragmanlar izlenirken Sercan’ın Nisa’yı kenara çekip konuştuğu anlar herkesi meraklandırdı. Tabi Türk filmi kıvamında olan bu konuşma sonunda Nisa’nın Sercan’a sen de abim gibisin konuşmasıyla bitti.

Bu durumda yaşadığı hayal kırıklığı Sercan’ın ses tonundan ve hareketlerinden belli oldu. Kolay mı milyonlarca insan izlerken birine açılmak ve reddedilmek. E tabi yurdum insanı durur  mu hemen sosyal medyada esprili paylaşımlar yapıldı.

Başka bir bölümde de Nisa Sercan herkes gibi yorumunda bulundu. En fenası da bu reddedilme ardından Acun Ilıcalı’nın Fatih Terim ile konuşmasını Sercan!la paylaşması oldu. Aklının futbolda olmadığını söyleyen Terim Sercan’a ikinci darbeyi vurdu.

Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse!

Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse!Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse!Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse! Nisa tarafından reddedilen Sercan yurdum insanının diline düşerse!

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı