Niran Ünsal müzik sektörüne yeni bir ses kazandırdı

Niran Ünsal, TRT İzmir Radyosu keman ve ses sanatçısı annesi Nursal Ünsal’ın emanetine sahip çıkıp, müzik sektörüne yeni bir ses kazandırdı.
Takip et
Niran Ünsal müzik sektörüne yeni bir ses kazandırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Niran Ünsal, TRT İzmir Radyosu keman ve ses sanatçısı olan annesi Nursal Ünsal’ın emanetine sahip çıkıp müzik sektörüne yeni bir ses kazandırdı.

Nursal Ünsal’dan müzik dersleri almasıyla başladığı müzikal yolculuğunda sanatçının vefatından sonra İzmir sanayide oto tamirciliği mesleğine geri dönüş yapan Ferit Türkkan, şarkılarını Ünsal’a ulaştırmasıyla yarım kalan hayalini gerçekleştirdi.

Ferit Türkkan’ın müziğe karşı duyduğu heyecanından etkilenen Niran Ünsal, genç şarkıcıya üç şarkılık single hazırladı. Annesine olan vefasını yerine getiren Ünsal, ‘Sebep Sensin’ isimli şarkıda ise Türkkan ile düet yaptı. Sözü ve müziği Türkkan’a ait duygusal parçanın, düzenlemesini Serkan Balkan yaptı.

Ayrılıkla biten büyük bir aşkın hikayesini anlatan klibin romantik sahneleri Şile Saklıgöl’de çekildi. Klibin yönetmen koltuğunda Mehmet Aras Koloğlu bulunuyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.