adplus-dvertising

Niran Ünsal hastanede ameliyata alındı!

Geçtiğimiz sene böbreğindeki iltihaplanma sebebiyle hastaneye kaldırılan Niran Ünsal, tekrardan ameliyat masasına yattı. Yapılan tetkikler neticesi safra kesesinde problem olduğu anlaşılan Ünsal, takipçilerine sağlık vaziyetiyle alakalı bilgi verdi.
Takip et
Niran Ünsal hastanede ameliyata alındı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde ameliyat masasına yatan Niran Ünsal, sağ kaburgasının altında başlayan şiddetli ağrı nedeniyle gene operasyon geçirdi. Üç gün süren ağrılarının neticesinde soluğu hastanede alan Ünsal, acil ameliyata alındı.

“ACİL AMELİYATA ALINDIM”

Konuyla alakalı Instagram hesabından paylaşımda bulunan Niran Ünsal, ameliyathaneden çıkarılırken çekilen videosunu paylaştı. Meşhur şarkıcı, gönderisine şu ifadelere yer verdi:

Arkadaşlar 23 Nisan’da sağ kaburgamın altında başlayan şiddetli bir ağrı beni ameliyata kadar sürükledi. Ortalama üç gün çektiğim ağrı ateşlenmeme de sebep oldu ve ağrının dayanılmaz hale gelmesi ile sonunda hastaneye gittim. Kan tahlillerim ultrason ve öbür tetkikler yapıldı. Safra kesesinin yoğun iltihaplanması, balon gibi şişmesi öte yandan safra kesesinin kanalında taş ve çamur olması nedeni ile doktorum tarafından acil ameliyata alındım.

“BUGÜN DAHA İYİYİM”

Öte Yandan bugün sağlık vaziyetinin daha iyi olduğunu dile getiren Ünsal, “Bu süreçte özelden yazan mesaj atan, telefonla arayan geçmiş olsun dileklerini ileten tanıdığım ve tanımadığım herkese çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun…” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.