Nilperi Şahinkaya Sarımsak Yiyip Kerem Bursin’e Öptürüyor

Ünlü oyuncu Kerem Bursin, bir Youtube kanalına verdiği röportajda Nilperi Şahinkaya'nın sarımsak yedikten sonra öpüşmek istediğini söyledi.

Youtube’da yayınlanan ‘Aşırı ünlülerle kısa görüşmeler’ isimli programa konuk olan Kerem Bursin, gündeme bomba gibi oturacak açıklamalarda bulundu. Güneşi Beklerken isimli diziyle tanınan Kerem Bursin, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşk ile de biliniyor. Yakışıklı oyuncu eski projelerinde başına gelen olaylar ve geçmiş anılarından bahsetti. Hande Doğandemir, Nilperi Şahinkaya gibi isimlerle projelerde partnerlik yapan Kerem Bursin, çarpıcı açıklamalarda bulundu.


HANDE DOĞANDEMİR’İN AĞZI KOKMUYORDU

Güneşi Beklerken isimli dizide kendisine partnerlik yapan ünlü oyuncu Hande Doğandemir hakkında konuşan Bursin, “‘Güneşi Beklerken’ dizisinde her saniye öpüşme sahnesi çekiyordum. Başrolü paylaştığım Hande Doğandemir’le öpüşmemizi pek hatırlamıyorum ama ağzı kokmuyordu.” dedi.

NİLPERİ ŞAHİNKAYA BAŞKAYDI

Açıklamalarına ‘Yaşamayanlar’ isimli dizideki parneri Nilperi Şahinkaya ile ilgili devam eden Kerem Bursin, “Öte yandan ‘Yaşamayanlar’daki partnerim Nilperi Şahinkaya başkaydı. Öpüşme sahnemiz var mesela. Nilperi soğanlı, sarımsaklı dürüm yiyor sonra da “Gel beni öp” diyordu.” ifadelerine yer verdi.

BANA TURKİSH COWBOY DİYORLARDI

Amerika’da yaşadığı ve eğitim aldığı dönem hakkında konuşan Kerem Bursin, “Amerika-Teksas’taki okulumda çok popülerdim. Bana ‘Turkish cowboy’ diyorlardı. Filmlerde gördüğümüz klasik bir Amerikan lisesi hayatım oldu. Amerikan futbolu oynadım, cheerleader (amigo kız) manitam da oldu.” dedi.

KEREM BURSİN: İÇİNCE SOYUNUYORUM

Amerika günlerinde yaşadığı bi anıyı paylaşan Kerem Bursin, “Üniversitede Ally adında bir sevgilim vardı. Evine gittik, ailesi ile tanıştım. Ally’nin annesi “İç Kerem iç” dedikçe içtim. Sonra soyunmaya başlayıp çıplak havuza girdim. Sabah hiçbir şey hatırlamıyordum. Artık pek içki içmiyorum çünkü içince soyunuyorum.” dedi.

KEREM BURSİN: BİR BAKTIM KIZ SOYUNMUŞ

Türkiye’de ünlü olmadan önceki bir anısını da paylaşan Bursin, “En kötü flört buluşmam İstanbul’da oldu. Henüz ünlü değildim. Tanımadığım bir kişiyle yemeğe çıktık. Sonra ortak bir arkadaşımızın evine gittik. Arkadaşım da bizi yalnız bıraktı. Ama ben istemedim. Bir ara mutfağa geçip kahve yaptım. Elimde kahvelerle salona girdiğimde bir baktım kız soyunmuş. Poz verir gibi duruyor. Kımıldamıyordu, neredeyse nefes almıyordu. Kıza “İyi misin?” diye sormak zorunda kaldım.” ifadelerini kullandı.


BİR GÜN EŞİM OLMASINI İSTERDİM

Geçmişte aşık olduğu birinin rüyasına girdiğini söyleyen Bursin, “En aşık olduğum sevgililerimden biri ayrıldıktan 8 sene sonra rüyama girdi. Merak ettim, araştırdım. Ancak nişanlanmıştı. Bir gün eşim olmasını isterdim. Ama 2 çocuğu var ve çok mutlu.” dedi.

ALDATMAYA KARŞIYIM

İlişki kriterlerinden bahseden Kerem Bursin, “Aldatma konusunda katıyım. Hiç aldatmadım. Sadece başkasından etkilenince sevgilimden ayrıldım.” dedi.

İSTERSE ONU ÖPERİM

Kerem Bursin, “Aşık olduğum tek ünlü İngiliz oyuncu Helen Mirren. 74 yaşında ama çok seksi bir kadın. Onunla asansörde mahsur kalsam, o isterse öpüşürüm.” ifadeleriyle gündeme damga vuracak sözlerini tamamladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı