Nilgün Belgün’den aldatılma itirafı!

teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen ‘teve2 Magazin Masası’ programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu.
Takip et
Nilgün Belgün’den aldatılma itirafı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Daha önce üç defa nikah masasına oturup boşanan Nilgün Belgün, son evliliğininnet yüzünden bittiğini belirtti ve telefonla bağlandığı ‘teve2 Magazin Masası’ canlı yayınındanetin ayrıntılarını anlattı.

“ÜÇÜNCÜ EVLİLİĞİMDE ALDATILDIM”

68 yaşındaki oyuncu, “Her eşimle aşık olarak evlendik. İlk evliliğimde birimiz 18, birimiz 20 yaşındaydık. Evlenmek için çocuktuk daha, götüremedik haklı olarak. İkincisinde eşim işimi istedi, büyü bozuldu ve yürümedi” şeklinde konuştu. Meşhur sanatçı, “Üçüncü evliliğimde aldatıldım. Gözümün önünde oldu tüm olaylar. Arkadaş grubuyduk ve her yere beraber gidip geliyorduk. Bu arkadaş grubundan biriyle beni aldattı ve evliliğimiz bu nedenle bitti. Maalesef arkadaşımdı aldattığı kişi. Aştık bu konuları, unuttuk, düşmanlığım yok” dedi.

“EVLİLİK İNSAN DOĞASINA AYKIRI”

İlişkilerdeki ideal erkeği anlatan Nilgün Belgün, “Çok gülen, çok sosyal erkekler iyi koca olmuyor. Erkek ne kadar suratsızsa o kadar dürüst oluyor, suratsız erkekler daha iyi koca oluyor” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.