Nihat Öztürk, Batum’da Kumarhanede Görüntülendi

AK Parti eski milletvekili Nihat Öztürk'ün Gürcistan Batum'da kumarhanede çekilmiş bir görüntüsü ortaya çıktı. Öztürk olayı FETÖ kumpası olarak tanımladı.

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı eski milletvekili Nihat Öztürk, kumarhanede görüntülendi.


Odatv’nin aktardığına göre, Nihat Öztürk, Karadeniz gezisi sırasında Gürcistan’a gitti ve Batum şehrindeki bir kumarhanede görüntüler kaydedildi.

OZAN BALCI DA VİDEODA

Videonun 28’inci saniyesinde AK Partili Nihat Öztürk’ün yanına giden kişinin de, AK Partili Ozan Balcı olduğu iddia edildi. Nihat Öztürk’ün AK Parti Muğla il Başkanlığı yıllarında, Ozan Balcı da Öztürk’ün yardımcılığını üstleniyordu.

“FETÖ ZİHNİYETİ BİR DEFA DAHA HORTLADI”

“Bu parti içi muhalefetin bana hazırladığı bir kumpastır. Bu klasik bir FETÖ taktiğidir. Geride bıraktığımız sene olan bu olayın videosu bizleri ve partimizi yıpratmak amacıyla genel merkeze de yollanmıştı” diyen Öztürk, “AK Parti’yi yıpratmak isteyen FETÖ’cü zihniyet bir defa daha hortladı. İnsanların yatak odalarına dek girerek videolarını çekip yayan zihniyet bu gün Batum’da meydana çıkmıştır” sözlerini kullandı.

“EKRANA BAKIYORDUM”

Öztürk, kumarhanede makine başındaki görüntülerini ise “kahve içmeye çağrıldığımızda makine başında olan biri yer verdi. Kahve içmek amacıyla oraya oturdum. Orada oyun oynamıyor ekrana bakıyorum” biçiminde açıkladı.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı