Nihat Özdemir’den Fikret Orman Açıklaması!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, gündeme ve Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın görevi bırakması hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Sezon başında yapılan seçimle Türkiye Futbol Federasyonu başkanı seçilen Nihat Özdemir, Beşiktaş’ta görevi bırakacağını açıklayan Fikret Orman ve gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Spor Arena’ya konuşan Nihat Özdemir, “Fikret Orman başkanlığı bırakırsa, bu Türk sporu için büyük bir kayıp olur” ifadelerini kullandı. Türkiye Futbol Fedarasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Fikret Orman’ın göreve devam etmesi  gerektiğini belirtti.  Nihat Özdemir, derbi hakkında da açıklamalar yaptı.

BUNDAN SONRAKİ MAÇLARDA DOSTÇA GEÇSİN

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, “Ben dahil tüm yönetim kurulu arkadaşlarımız ceketlerimizi federasyonun kapısında bırakıp göreve başladık. Tabii ki bu arada sanal ortamda herkes bir şeyler söyleyebilir ama biz doğru bildiğimiz yoldan sapmayacağız. Bizim tek derdimiz Futbol Federasyonu’nu hukuka uygun olarak yönetmek” dedi. Derbiye de değinen Nihat Özdemir, “Maçtan önce başkanların, yöneticilerin açıklamaları gibi sorunlar oldu ama taraftarlar ve medya karşılaşmanın centilmence geçmesi için ellerinden geleni yaptı. Oyuncular da sahada birbirlerine saygı gösterip sadece futbol oynama çalıştılar. Ve tabii ki maçı dünyanın en iyi hakem üçlüsü yönetti. Biz istiyoruz ki, bu derbi bir milat olsun. Ana hedefimiz bu. Bundan sonraki bütün maçlar dostça geçsin.” dedi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı