adplus-dvertising

Nihat Hatipoğlu İftar ve Sahur Zoom Odasına Nasıl Katılınır? Zoom Oda Adresi Ne?

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun bu yılki ilk sahur programında dini yayıncılık tarihi açısından bir ilk yaşandı. Pandemi nedeniyle seyirci alınmayan programa Zoom üzerinden bağlanan yüzlerce kişi Hatipoğlu’na soru yöneltti. İlk sahur programına 174 kişi bağlandı. İlk defa bir programda kullanılan Zoom bağlantısıyla aynı anda 300 kişi yayına katılıp soru sorabiliyor.
Takip et
Nihat Hatipoğlu İftar ve Sahur Zoom Odasına Nasıl Katılınır? Zoom Oda Adresi Ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İftar ve sahur programlarının çekildiği stüdyo bin metre karelik alan içine kuruldu. Bu da 8 metre yüksekliğinde 3 katlı binaya denk geliyor. Toplam 200 metre kare LED ekran kullanıldı. 100 metre karesi tek parça halinde yapıldı, bu TV programlarında kullanılan en büyük LED ekran. İslam eserleri figürleri kullanılarak dekore edilen stüdyo, 300 seyirci kapasiteli ancak pandemiden dolayı seyirci alınmıyor.

NİHAT HATİPOĞLU İLE SAHUR ZOOM NASIL BAĞLANILIR, ADRESİ NE?

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun Ramazan programları başladı. Hatipoğlu, izleyicilerin sorularını Zoom uygulaması üzerinden yanıtladı. Nihat Hoca, arka arkaya gelen “Aşı orucu bozar mı?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Covid-19’la ilgili aşı adaleye vurulan ve vitamin olmayan, koruyucu niteliği olan antibiyotiğin bir türü yani bir ilaç. Bu yüzden orucu bozacak bir durum asla söz konusu değildir.”

Nihat Hatipoğlu’na Zoom canlı bağlantı

2021 Ramazan ayında Nihat Hatipoğlu’na canlı zoom bağlantısı linki için: http://nihathatipoglu2021.atv.com.tr/

veya Nihat hocanın yeni zoom hesabı için online zoom linki:

https://tmgrup-tr.zoom.us/meeting/register/tJItduCorjMtH9GAxznMJ6EXjfUOAWCGYlFz

Nihat Hatipoğlu İftar ve Sahur Zoom Odasına Nasıl Katılınır? Zoom Oda Adresi Ne?

Yukarıdakş adrese tıklayıp üye olun.

Nihat Hatipoğlu İftar ve Sahur Zoom Odasına Nasıl Katılınır? Zoom Oda Adresi Ne?Nihat Hatipoğlu İftar ve Sahur Zoom Odasına Nasıl Katılınır? Zoom Oda Adresi Ne? Nihat Hatipoğlu İftar ve Sahur Zoom Odasına Nasıl Katılınır? Zoom Oda Adresi Ne?Nihat Hatipoğlu İftar ve Sahur Zoom Odasına Nasıl Katılınır? Zoom Oda Adresi Ne?

Nihat Hatipoğlu İftar ve Sahur Zoom Odasına Nasıl Katılınır? Zoom Oda Adresi Ne?

Nihat Hatipoğlu Atv’den Program için Ne Kadar Para Alıyor?

Nihat Hatipoğlu televizyon ekranlarında program yapan hocalar arasında en çok ücret alan kişi. Nihat Hatipoğlu Ramazan ayında her gün onun dışında haftanın 3 günü program yayınlıyor. Bu yüzden de bu programlar karşılığında bir ücret alıyor. Nihat Hatipoğlu her zaman aldığı ücret konusunda merak ediliyor. Bizlerde merak edenler için Nihat Hatipoğlu’nun aldığı ücreti sizlerle paylaşıyoruz.

Nihat Hatipoğlu ve diğer kanallarda dizi programlar yapan hocalar bu yaptıkları programlar karşılığında bir ücret alıyorlar. Bu ücretlerin bazen fazlalığı eleştiriliyor.  Nihat Hatipoğlu’nun bu sezon yayınlayacağı programlardan ne kadar ücret alıyor resmi bir açıklama yapılmadığı için rakam belli değil  ancak geçen  Ramazan ayında yaptığı program karşılığında 600.000 TL aldığı söylendi. 30 gün ücreti olarak toplam 600.000 TL aldı. Nihat Hatipoğlu bu sezon ne kadar ücret karşılığı ATV ile anlaşma sağladı bilinmiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.