adplus-dvertising

Nihat Hatipoğlu Protez tırnak sorusunu cevapladı! Caiz mi?

Ramazan ayı boyunca ekranda vatandaşların sorularını cevaplayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu son olarak “Protez tırnak işi caiz mi?” sorusuna cevap verdi. Nihat Hatipoğlu protez ve kalıcı makyaj konusunda net konuştu ve “Kaçının” şeklinde konuştu.
Takip et
Nihat Hatipoğlu Protez tırnak sorusunu cevapladı! Caiz mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Nihat Hatipoğlu merak edilen sorulara cevap veriyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu bu defa Tuba Akarsu isimli seyircinin “Hocam güzellik uzmanıyım. Kalıcı makyaj ve protez tırnak yapıyor, buradan para kazanıyorum. Bunun günahı var mı?” sorusuna cevap verdi.

“Cevabım sizi üzecek” diyen Nihat Hoca, “Bu Şekilde bir şeye doğrudur diyemem, hastalık vaziyeti hariç tabii… Hastalıktan dolayı kaşı, saçı dökülmüş kişiler ayrı” şeklinde konuştu.

Nihat Hatipoğlu Protez tırnak sorusunu cevapladı! Caiz mi?

“PROTEZ İŞİ YAPMAYIN”

Nihat Hatipoğlu sözlerine şu şekilde devam etti: “Deri altına yapılan kalıcı makyaj abdest yahut gusüle engel değil. Ancak Peygamber Efendimiz vücutla böyle oynamayı hoş görmüyor. Protez tırnağın ise hiç kurtarır yanı yok, elinizden geldiğince kaçının! Protez tırnak abdest ve gusüle engeldir. Siz protez işini yapmayın, kalıcı makyajı ise yalnızca hastalar için yapın.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.