adplus-dvertising

Nihat Hatipoğlu gelen soruya sinirlendi! “Allaha bırakın”

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, programında yayınlanan sorularla gene dikkat çekmeye devam ediyor. Bu sezon online bağlantı ile sorular alan Hatipoğlu, aldığı çeşitli sorularla bu Ramazan’ın da en çok konuşulan adlarından biri olmaya devam ediyor.
Takip et
Nihat Hatipoğlu gelen soruya sinirlendi! “Allaha bırakın”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu yıl de aldığı enteresan sorularla dikkatleri üstüne çekiyor.

‘BABAM BÜTÜN KARDEŞLERİME BEDDUA EDİYOR’

Pandemi sebebiyle seyircisiz yapılan programa ülkenin her yerinden insanlar online bağlantı kurarak sorularını soruyor. Bitlis’ten yayına bağlanan Gönül Aklemiz, ‘Benim babam bütün kardeşlerime beddua ediyor. Alışlanlık haline getirmiş. Bedduası kabul olur mu?’ diyerek sorması üstüne Hatipoğlu, ‘Kardeşleriniz bedduayı hak edecek bir şey yaptı mı? Huzursuzluktan ötürü her önüne beddua ediyorsa ama siz babanıza karşı iyiyseniz o bedduanın bir kıymeti yok.

‘HAK ETSE BİLE ONU ALLAH’A BIRAKIN’

Bir beddua yapıldığında beddua dolaşırmış. Beddua, arıyor arıyor bulamıyor. Çünkü senin kardeşin bedduayı hak etmiyor. Ne olur biliyor musunuz? Beddua geri döner döner döner kim beddua etmişse onu döner bulur. Onun için bedduayı kimseye yapmayın. Hak etse bile onu Allah’a bırakın. Baban yanlış yapıyor.’ diye beddua edenlere öfkelendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.