adplus-dvertising

Nihat Hatipoğlu burç yorumları sorusunu cevapladı!

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, programında yayınlanan sorularla gene dikkat çekiyor. Bu sezon online bağlantı ile sorular alan Hatipoğlu, aldığı çeşitli sorularla bu Ramazan’ın da en çok konuşulan adlarından biri olmaya devam ediyor.
Takip et
Nihat Hatipoğlu burç yorumları sorusunu cevapladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu yıl de aldığı enteresan sorularla dikkatleri üstüne çekiyor.

“BİZ UĞURA İNANIRIZ”

Azerbaycan’dan yayına bağlanan Yasemen, ‘Şans bilekliği takmak ve burçlara inanmak caiz midir?’ sorusu üstüne Hatipoğlu, “Dinen bir sıkıntı bulunmuyor. Biz uğura inanırız. Uğursuzluğa inanmayız. Baykuş da, kara kedi de uğursuzluk yoktur. Canlılarda uğursuzluk yoktur. Uğursuzluk yok ama uğur düşüncesi var. Yani dini açıdan bir sıkıntısı yok.

“BURÇ YORUMU DİYE BİR ŞEY YOK”

Burçlara gelince burç yorumu diyerek bir şey yok. Bakıyorsunuz Boğa burcuna yazdığını başka bir burç için ertesi gün yazabiliyorlar. İnsanlara ümit aşılıyorlar. Astronomi bilimi başka bir şey. Ama burçlarla alakalı ‘yarın şu şekilde olacak’ diyerek düşünmek bunlara kafa yormak çok doğru değil. Bunlara inanmayın. şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.