Nihat Genç Haluk Bilginer’i Yerden Yere Vurdu

Nihat Genç Emmy'de en iyi 'Uluslararası En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü alan Haluk Bilginer hakkında "Haluk Bilginer'in Ödülüne İnanmam" başlıklı yazı yazdı.

Veryansın TV yazarı Nihat Genç, “Haluk Bilginer’in ödülüne inanmam” başıklı yazısında çarpıcı ifadeler kullandı.


Nihat Genç, “Haluk Bilginer’in ödülüne inanmam, saygı duymam, ciddiye almam, çünkü Haluk Bilginer’in çalıştığı projeleri biliyoruz, bu ödülün arkasında mutlaka bir cinlik ararım” ifadeleriyle başladığı yazısında verilen ödüle tepki gösterdi.

Yazısında ağır ithamlarda bulunan Nihat Genç Haluk Bilginer’i ve bazı film şirketlerini de suçlayıcı cümleler kurdu.

NİHAT GENÇ’İN HALUK BİLGİNER’İN ÖDÜLÜNE İNANMAM YAZISI

Haluk Bilginer’in ödülüne inanmam, saygı duymam, ciddiye almam, çünkü Haluk Bilginer’in on yıllarca çalıştığı projeleri biliyoruz, bu ödülün arkasında mutlaka bir cinlik ararım.

Enes Kanter de NBA’da oynadığına göre, Hakan Şükür de en çok gol atandı, Haluk Bilginer de iyi oyuncudur, ama hepsi bugün bizim için ruh dengeleri bozuk, cansız renksiz birer moloz yığını, akılları başında insanlar değildir.

Ezel dizisinde Haluk Bilginer’in Atatürk’ün tıpkısı makyaj yapıp sonra Atatürk’ün başına sıkılıp öldürülmesi sahnesini bu millet unutmayacaktır.


Atatürk’ü kafasına mermi sıkıp öldürmek gibi bir sahneyi hangi cüretle çekebilmişlerdir, hatırlayın, yıl 2010’dur, FETÖ’cüler kudurmuş gibi basında hukukta savcılıkta orduda güçlenmiş gizli elleri her yerdedir.

FETÖ’cü Ezel dizisini bir kaç yıl önce deşifre ettik, dizinin bir çok bölümünde FETÖ sembollerini fotoğraflarıyla gösterdik, Ramiz Dayı (Tuncel Kurtiz’in) ağzıyla haşhaşi planları ve tehditleri savurduklarını tek tek gösterdik, hakkımızda davalar açıldı, ne oldu, belgeler ortada, davalar açıldığı gibi kapandı.

Ardından aynı yapım şirketinin Çarpışma dizisindeki şifreleri söyledik, gösterdik, davalar açıldı ayağa kalktılar, ne oldu, belgeler ortada, davalar açıldığı gibi kapandı, ve hatta Çarpışma dizisini bitirme kararı almak zorunda kaldılar.

Haluk Bilginer FETÖ’cü Ezel dizisinde oynadığı için bu milletten özür mü diledi?

Aynı yıllarda Haluk Bilginer irticanın merkezi FETÖ ağzıyla ‘Atatürk’e tapıyorlar’ diye röportajlar veriyordu?

15 Temmuz FETÖ-CIA Türkiye’yi işgal girişiminde hepsi faş oldu ve sonra sustular!

Yüzbinlerce insan sorgulandı tutuklandı. Ezel dizisini çekenler oynayanların başına bir şey mi geldi, hayır! Savcılar çıkıp bu dizinizdeki FETÖ heykelleri ne oluyor, neden bu heykelleri filme koydunuz mu dedi, bu şifreli mesajlar kimeydi, ne içindi mi dedi, hayır!

Diziyi çekenler oynayanlar bir melek gibi ölümsüz günahsız güle oynaya yollarına devam ediyor!

Ezel dizisinde şifreler gizli mesajlar tehditler imalı görsellerle komplo kumpas algısı yaratanlar bugün yargılanıyor mu?

Hayır!

Haluk Bilginer çıkıp FETÖ gibi gizli bir gücün dizisinde neden oynadığını açıklıyor mu, bir özür diliyor mu, yanlış yerlerde bulunduk diyor mu? Hayır.

Ya da bir sanatçı olarak Cumhuriyet’e Atatürk’e saygı duyduğunu gösteren tek cümlesi var mı? Hayır!

Bir sanatçı olarak Türk Ordusu tasfiye edilirken ordusuna milletine sahip çıkacağına tam tersi o karanlık operasyon yıllarında ‘bunlar Atatürk’e tapıyor’ laflarıyla kimlere güç destek vermiş oldular ve bugün o laflardan utanç duyuyor mu? Hayır!.

Bunları kim teşhir etti? Nihat Genç. Bu şifreleri teşhir ettiğimiz için büyük medyanın yazarları kime şizofren deli diye yazılar yazdı? Nihat Genç’e. Dava açtılar mı, açtılar! Kim kaybetti, açanlar!

Tekrar edelim, peki, savcılar, ‘Yahu bu dizide FETÖ heykelleri var, Atatürk makyajı yapılıp Atatürk’ün kafasına sıkılıyor, bu dizide haşhaşi tehdit mesajları var, bu sahneler FETÖ’cülükleri için birer delil ve suç unsuru değil mi’ dedi mi?

Hayır!

2010’lu yılları bir daha hatırlayın, FETÖ’nün medyayı orduyu hukuku ele geçirdiği kendini haşa Allah görüp kendini mesih ilan ettiği yıllar…

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı