Nihat Doğan’dan Buket Aydın’a olay sözler: Cumhurbaşkanı’nın uçaklarında giden kadın

Nihat Doğan bir dönem hakkında haberler yapan spiker Buket Aydın’ı unutmadı. Söylemezsem Olmaz’a katılan Doğan, Buket Aydın’ı hedef aldı.
Takip et
Nihat Doğan’dan Buket Aydın’a olay sözler: Cumhurbaşkanı’nın uçaklarında giden kadın
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kanal D Ana Haber’de sunucu iken Nihat Doğan ile ilgili haberler yapan Buket Aydın’a Doğan’dan yeni bir yanıt geldi. Aydın o dönem Nihat Doğan’ın 11 ve 17 yaşındaki iki kız çocuğunu alıkoyma olayını üst üste iki gün ekrana taşımıştı.

Söylemezsem Olmaz’a katılan Nihat Doğan o günlerde yaşadığı tepkileri hatırlatarak şunları söyledi: “Beni o medya grubuna sokmuyordu kadın kendisi şimdi oraya giremiyor. En itibarsız insan oldu, Rabbim onun itibarını magma tabakasına kadar indirdi. Dün Cumhurbaşkanı’nın uçaklarında giden kadın bugün magazininin de en alt seviyesinde konuşulmaya başlandı.”

Nihat Doğan açıklamalarının devamında “İşin finalinde sistem gücü elinde tutmak ister. Ama Allah’ımız var ben ona inandım” dedi.

BUKET AYDIN VE NİHAT DOĞAN ARASINDA NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz aylarda iki kız çocuğunu evinde alıkoyduğu yönündeki haberlerle gündeme gelen ve Buket Aydın tarafından sert bir dille eleştirilen Nihat Doğan, Buket Aydın’ın ekranlarda olmamasıyla ilgili bir paylaşım yaparak “Yerini bulmuşsun” dedi.

“BENİ EKMEĞİMDEN ETMEYE ÇALIŞAN ŞAHIS KOVULMUŞ”

Buket Aydın’ın Kanal D’den kovulduğuna yönelik haberler sonrası Nihat Doğan “Kanal D’ye renk gelmiş” paylaşımı yapıp “Ya kırdığın kalbi Allah seviyorsa demiş Mevlana, Kırdığın yerden kırılacak, incittiğin yerden incineceksin demiş Peygamber efendimiz. Dün beni ekmeğimden etmeyle sevinen şahıs bugün kovulmuş. Kardeşlerim! Kim bizim ahımızı aldı da iflah oldu. Hep dedim davası hakk olanın Sahibi haktır Ve O Hakk! hiç bir mazlumun ahını yerde koymadı koymayacaktır. Bizi Allah için sevip dualar eden anaların, bacıların duası da Şükürler olsun ki yerini hedefini bulmuştur.” dedi.

GERİLİM YAŞANMIŞTI

Nihat Doğan’dan Buket Aydın’a olay sözler: Cumhurbaşkanı’nın uçaklarında giden kadın

Türkücü Nihat Doğan ile haber spikeri Buket Aydın arasında daha önce “Nihat Doğan’ın iki kız çocuğunu evinde alıkoyduğu” haberi sonrası gerilim yaşanmıştı. Doğan, hakkındaki iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla reddetmişti.

Doğan ise canlı yayında açıklama yaparak, “Kendisinden bir ricamız var. Bu üzücü iddialar hakkında daha doğru açıklamalar yapması kendisi için daha iyi olacaktır. Bu arada bir detay daha… Bu olayın çok daha fazlasını biliyoruz. Ancak aile ve kızlar için en steril haliyle aktarmaya çalışıyoruz. Bence Nihat Doğan da bunu biliyordur.” demişti.

Buket Aydın, Nihat Doğan hakkında koruma kararı aldırdı

Bakırköy 2. Aile Mahkemesi, Buket Aydın’ın talebi üzerine Nihat Doğan hakkında 3 ay süreyle koruma kararı verdi.

Karara göre Nihat Doğan, Buket Aydın’a yönelik tehdit, hakaret, aşağılama içeren davranışlarda bulunamayacak, ev adresine ve bulunduğu yere yaklaşamayacak, telefon ve iletişim araçları ile rahatsız edemeyecek, varsa silahını polise teslim edecek, uyuşturucu, uyarıcı madde ve alkol kullanamayacak.

Nihat Doğan’ın bu kararlara aykırı hareket etmesi halinde ise, ilk seferde 3 günden 10 güne, ikinci seferde 15 günden 30 güne kadar zorlama hapis cezası verilebilecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.