Nihat Doğan’dan Buket Aydın’a ilginç gönderme

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın’ın kovulduğu iddialarına, Nihat Doğan’dan ilginç bir paylaşım geldi. Haber sunuculuğu yaptığı programı bir kaç gündür başka bir sunucunun sunması, Buket Aydın’ın kovulduğu iddialarını gündeme getirdi.


Nihat Doğan’dan Buket Aydın’a ilginç gönderme

Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan Buket Aydın’ın kovulduğu iddiaları, başarılı sunucunun sevenlerini üzdü. Geçmişte kendisi ile yapılan haberde, doğru bilgiler vermediğini iddia eden ünlü şarkıcı Nihat Doğan, bu duruma sessiz kalmadı ve ilgi çekici bir paylaşımda bulundu.

SEÇİM VAATLERİNE KAHKAHA İLE GÜLMÜŞTÜ

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim vaatlerini sıralarken kahkaha atmıştı. Daha sonra haber sunmayan Buket Aydın’ın, canlı haber yayını sırasında attığı bu kahkahadan dolayı işinden kovulduğu iddiaları hızla yayıldı. Buket Aydın, kovulduğu iddialarına sosyal medya hesabından cevap verdi. Aydın, sosyal medya hesabından kovulmadığını, sadece izne ayrıldığını bildiren bir paylaşım yaptı. Kovulduğu iddialarına sessiz kalmayan Buket Aydın, sosyal medya hesabından “İzne Ayrıldım” şeklinde duyuru yaparak, iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

NİHAT DOĞAN SESSİZ KALMADI

Geçtiğimiz günlerde iki küçük kız çocuğunu evine aldığı iddialarıyla haberlere manşet olan Nihat Doğan, Buket Aydın tarafından sert bir dille eleştirmişti. İkili arasında yaşanan gerilim uzun süre gündemde kaldı. Bunun üzerine Buket Aydın’ın ana haber sunmaması ve kovulduğu iddialarına, Nihat Doğan ilginç bir paylaşımda bulundu. Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, kırdığın kalbi Allah seviyormuş, kırdığın yerden kırılacaksın gibi ifadeler kullandı. Kendisini ekmeğinden eden Buket Aydın’ın kovulması ile Hakkın yerini bulduğunu ifade eden sanatçı, Kanal D ekranlarına renk geldiğini belirtti. Paylaşımında sevenlerinin duaları için teşekkürü ihmal etmedi.

Yazar: Aykut Bilir

Aykut Bilir
Aykut Bilir, 1981 senesinde Manisa'da dünyaya geldi. Bilir, eğitim hayatını Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarının ardından çeşitli mecralarda yazıları yayınlanan Aykut Bilir, günümüzde internet gazeteciliğine yönelik görsel ve yazılı materyaller içeren haberler yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.