adplus-dvertising

Nihat Doğan ve Tuğba Ekinci kavgasının mesajları ifşa oldu!

Flash TV’de yayınlanan Al Sana Haber programındaki gerginlik geçtiğimiz haftaya damga vurmuştu. Canlı yayında Nihat Doğan ve Seyhan Soylu ile tartışan Tuğba Ekinci yayını terk etmişti. Ekinci yerine Nurseli İdiz programa alınırken kavga sonrası mesajlaşmalar da ifşa oldu.
Takip et
Nihat Doğan ve Tuğba Ekinci kavgasının mesajları ifşa oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Seyhan Soylu, Bahar Candan, Nihat Doğan, Tuğba Ekinci ve Ebru Polat’ın sunduğu ‘Al Sana Haber’ isimli program her yayınıyla olay olmaya devam ediyor. Canlı yayında Türk-Kürt polemiği meydana gelmiş Tuğba Ekinci sinirlenerek yayını terk etmişti.

NURSELİ İDİZ YENİ YORUMCU OLDU

Nihat Doğan ve Seyhan Soylu’ya kızan Tuğba Ekinci programa bir daha gelmeyeceğini belirtmişti. Tuğba Ekinci yerine yorumcu olarak Nurseli İdiz programa dahil oldu.

MESAJLAR İFŞA OLDU

Seyhan Soylu ise Whatsapp grubunda Nihat Doğan ile Tuğba Ekinci’nin kavgalarını ifşa etti. Tuğba Ekinci Whatsapp grubundan çıkarıldı.

İBRAHİM TATLISES ÖRNEĞİ VERDİ

Tuğba Ekinci’nin mesajlarda “Kürdün en büyük düşmanı Kürttür. Başta İbrahim Tatlıses ibreti alemde az çekmedi kendi memleketlisinden çektiği kadar, çaylaklar yaşayarak öğrenecekler” şeklinde konuştu.

Nihat Doğan ve Tuğba Ekinci kavgasının mesajları ifşa oldu!

Nihat Doğan ise “Programda olmayan insanları sayfadan atalım” deyince Ekinci çok kızdı. Ekinci “Cümleni dikkatli kur” diye tepki gösterdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.