Nihat Doğan, Hercai Klibiyle Fena Çuvalladı

Çelik ile özdeşleşen 'Hercai' şarkısına klip çeken Nihat Doğan, sosyal paylaşım sitesi Youtube'de 3 günde 130 bine yakın görüntüleme aldı.

Bir döneme damga vuran ‘Hercai’ şarkısına klip çeken Nihat Doğan, performansıyla eleştiri oklarını üzerine çekmişti. Yaklaşık 3 gün önce klibi sosyal paylaşım sitesi Youtube’de paylaşan ünlü türkücü, son görüntülenme rakamı ile büyük hayal kırıklığı yaşadı.


3 GÜNDE 130 BİN KİŞİ TIKLADI

Gündemdeki konularla ilgili yaptığı çıkışlarla dikkatleri üzerine çeken Nihat Doğan, müzik sektörüne geri döndü. Yıllar önce Çelik ile özdeşleşen ‘Hercai’ şarkısını kendine has üslubu ile yorumlayan ünlü türkücü, performansıyla sınıfta kaldı. Birçok kesim tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Doğan’ın yorumu, sosyal paylaşım sitesi Youtube’de de 3 günde 130 bine yakın görüntüleme aldı. Şarkıyı dinleyen bin 500 kişi, klibin altındaki “Beğenmedim” butonunu tıkladı. “Beğendim” diyenlerin oranı ise bin 900’de kaldı.

“UÇUYOR” DEDİĞİ HERCAİ, ÇAKILDI

Klibin görüntüleme sayısını artırmak için kendine has sosyal medya hesaplarından sık sık link paylaşan Nihat Doğan’ın “Hercai uçuyor” notunu düşmesi dikkat çekiyor. Bazı takipçileri de bu gönderinin altında “Sessiz alıp dinleyin”, Bu şarkı böyle mi söylenir?”, “Tencereye metal sürtsem daha iyi ses çıkar” şeklinde yorumlar yaptı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı