Nihal Olçok, Süleyman Soylu’nun Adil Öksüz Açıklamasına Cevap Verdi

Süleyman Soylu’nun “Adil Öksüz’ün yerini biliyoruz ama bizde kalsın” açıklamasına cevap veren Nihal Olçok, “Neden kalpleri ve akılları bulandırıyorsunuz?” dedi.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içindeki cunta yapılanması tarafından 15 Temmuz 2016’da düzenlenen darbe girişimi esnasında eşi ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, “Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz ama bizde kalsın” açıklamasına tepki gösterdi.

“NE GEÇİYOR ELİNİZE?”

Twitter hesabı üstünden açıklamalarda bulunan Olçok, “Bir seçim zamanı Apo gibi iade edilmek üzere, muhafaza mı ediliyor biryerlerde? Öte yandan madem gizli neden dillendiriyorsunuz sayın Süleyman Soylu, neden kalpleri ve akılları bulandırıyorsunuz? Ne geçiyor elinize acımıza acı katmakla. Sizin politika ürettiğiniz konu İçin biz ağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

“ADİL ÖKSÜZ’ÜN NEREDE OLDUĞUNU BİLİYORUZ”

Kanal 7’de konuşan Süleyman Soylu, “FETÖ’nün sözde TSK imamı Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz ama bizde kalsın” şeklinde konuştu. Soylu, “Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz. Ama bizde kalsın. Nasıl PKK’ya, DHKP-C’ye biz izleme yapıyorsak aynısını FETÖ’ye de yapıyoruz. Ankesör ve büfe soruşturmalarında yüzde 40 etkin pişmanlık oldu” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı