Nihal Olçok, Bülent Arınç’ın KHK’lılar Açıklamasına Sert Çıktı

Bülent Arınç'ın KHK'lılarla ilgili yaptığı gündemi sarsan açıklamalara 15 Temmuz şehidi Erol Olçok'un eşi Nihal Olçok sert çıktı.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, OHAL ve KHK’larla alakalı Anadolu Ajansı eski Genel Müdürü gazeteci Kemal Öztürk’ün Youtube kanalına konuk oldu. Arınç, burada KHK ile alakalı gündemi sarsan açıklamalar yaptı. “KHK bir faciadır” diyen Arınç, “Evime temizlik yapmak için gelen bir daire başkanı kadını gördüğüm zaman, eşi polislikten atılan bir kadını gördüğüm zaman ben yerin dibine giriyorum” sözlerini kullanmıştı. MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek’in Arınç’ın açıklamalarını eleştirmesinin sonrasında bir tepki de 15 Temmuz darbe kalkışması gecesi eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u şehit veren Nihal Olçok’tan geldi.

“KABAHAT SENDE DEĞİL”

15 Temmuz darbe kalkışması gecesi eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u yitiren Nihal Olçok Arınç’a çok sert tepki gösterdi. Olçok, “Şimdi beni iyi dinleyin sayın Bülent Arınç 251 şehitten yalnızca ikisi Varank ve Olçak haricindekilerin hiçbiri bilmem ne daire başkanı ya da bilmem ne halt genel müdürü değildi diye için mi yanmıyor. Kabahat sende değil sana bu sözleri söyleme HADDİNİ verende” dedi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı