Nihal Olçok Ahmet Davutoğlu’nun Partisinde Yer Alacak

15 Temmuz'da eşini ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok, Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı partide yer alacak iddiası.
Nihal Olçok Ahmet Davutoğlu’nun Partisinde Yer Alacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eski AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partinin kurucular kurulunda 15 Temmuz’da eşi ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok da yer aldı.

Olçok’un Bolu’da yapılan kurucular kurulu toplantısına katıldığı, yaptığı konuşmada Davutoğlu’nun FETÖ ile mücadelede samimiyetine inandığını söylediği öğrenildi.

AK PARTİ’YE ELEŞTİRİLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

15 Temmuz Darbe Girişimi’nde oğlunu ve AK Parti’nin seçim reklam kampanyalarını yürüten eşi Erol Olçok’u kaybeden Nihal Olçok, AK Parti’nin FETÖ ile mücadelesine yönelik eleştirileriyle gündeme geldi. En son İçişleri Bakanı Süleymon Soylu’nun 15 Temmuz’un ‘kara kutusu’ Adil Öksüz ile ilgili ‘Nerede olduğunu biliyoruz’ açıklamasına Olçok, Twitter hesabı üstünden “Bir seçim zamanı Apo gibi iade edilmek üzere, muhafaza mı ediliyor bir yerlerde?” diyerek yazmıştı.

Diğer yandan eski AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partide sona yaklaşılıyor. Bolu’da yapılan kurucular kurulu kampının sonrasında parti tüzüğü ve programında son rötuşların yapıldığı öğrenildi. İsim ve logonun henüz netleşmediği, ‘güneş’ ambleminin de beğenilenler arasında olduğu söylendi.

  • ahmet davutoğlu
  • nihal olçok
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.