adplus-dvertising

Nihal Candan, Onlyfans’tan Aylık Kazancını Açıkladı

İşte Benim Stilim yarışmasıyla milyonların tanıdığı isim haline gelen fenomen Nihal Candan Armağan Çağlayan'a konuk oldu. Onlyfans kazancını açıklayan Candan, evlenince eşiyle ayrı yaşayacağını söyledi.
Takip et
Nihal Candan, Onlyfans’tan Aylık Kazancını Açıkladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hukuk bürosu açmak için güzellik merkezini kapatan Nihal Candan Onlyfans’a neden katıldığını açıkladı ve aylık kazancını çekinmeden söyledi.

Hukuk okuyan ve artık avukat olmak istediğine karar veren Nihal Candan bunun için hayatını düzene sokmaya çalıştığını söyledi.

Güzellik merkezini de avukat olmak için kapadığını açıklayan Nihal Candan erotik pozlarını paylaşılarak para kazanıldığı Onlyfans sitesine neden girdiğini açıkladı.

Nihal Candan, Onlyfans’tan Aylık Kazancını Açıkladı

“Onlyfans’ı 1 ay yaptım” diyen Nihal Candan “Hukuk bürosu açacağım için güzellik merkezimi kapattım, İngilizce eğitim için de İngiltere’ye gitmek istiyorum bunun için de benim gibi giyinen bir kızın taksicilik yapması beklenemez.”

Nihal Candan bir aylık kazancını açıklayarak şunları söyledi:

“Böyle kitlem varken Onlyfans’ta dekolte, bikinili fotoğraflar paylaşacaksınız dendi, ben de bu şekilde bir ceo maaşı kazandım 100 bin TL.

Nihal Candan, Onlyfans’tan Aylık Kazancını Açıkladı

O yüzden bir ay bunu yapmak mantıklı geldi. Muhafazakar çoğunluğunun fazla olduğunu yaşıyoruz ama. Yabancı dil eğitimi için en kısa yol, bikinili poz paylaşmak benim için ayıp değil.”

Nihal Candan ayrıca “Özel mesajları olduğunu fark edince bıraktım.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.