adplus-dvertising

Nihal Candan iç çamaşırı pozu vererek uyardı! “kilomla ilgili yazmayın”

Yarışma programlarına katılarak ünlenen ve son zamanda cüretkar pozlara imza atan Nihal Candan teknede dantelli iç çamaşırlarını giyip poz verdi. Nihal Candan pozunu paylaşıp anoreksiya olduğunu da itiraf etti. Nihal Candan kötü yorumlar yapılmasın takipçilerine “Kilomla alakalı yazmayın” şeklinde konuştu.
Takip et
Nihal Candan iç çamaşırı pozu vererek uyardı! “kilomla ilgili yazmayın”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Moda programlarında yer alarak şöhrete kavuşan Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler yaptıkları cüretkâr paylaşımlarla gündeme geliyor. Son olarak Nihal Candan çıktığı tatilden yaptığı sütyensiz paylaşımlarla tepki çekti.

Nihal Candan iç çamaşırı pozu vererek uyardı! “kilomla ilgili yazmayın”

Nihal Candan tepkilerden sonra siyah dantelli iç çamaşırlarıyla teknede pozlar vererek anoreksiya olduğunu itiraf etti.

Nihal Candan iç çamaşırı pozu vererek uyardı! “kilomla ilgili yazmayın”“Hastayım arkadaşlar” diyen Nihal Candan açıklamasında şunları belirtti:Nihal Candan iç çamaşırı pozu vererek uyardı! “kilomla ilgili yazmayın”“Anoreksiya yeme bozukluğu belirlendi, kendim de farkındaydım ama profun ağzından işitmek… Ya çok yiyorum ya da hiç yemiyorum sonra yeme krizi atak gibi bir sürü… Sporu sevdiğim için yaparken kötü…”Nihal Candan iç çamaşırı pozu vererek uyardı! “kilomla ilgili yazmayın”Duygularını takipçileriyle paylaşan Nihal Candan stresten saçkıran olduğunu da itiraf ederek “Hiçbir şey göründüğü gibi pamuk şeker değil. Sizler klavyesi olanlar yazıyor çok zayıfsın, bunlar abla kardeş şu şekilde bu şekilde, kaburgaların sayılıyor bla bla…” yorumunda bulundu.Nihal Candan iç çamaşırı pozu vererek uyardı! “kilomla ilgili yazmayın”“Önce içimi güzelleştireceğim” diyen Nihal Candan sağlığı yerinde kişiler gibi olmak istediğini ifade etti. Nihal Candan iç çamaşırı pozu vererek uyardı! “kilomla ilgili yazmayın”İlk adımı attığını belirten Nihal Candan “Kilomla alakalı yazmayın arkadaşlar… İltifat dahi etmeyin kiloyu yaşamımdan çıkarıyorum. İnşallah tedavisi zor çağımızın hastalığının…” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.