adplus-dvertising

Niğde’de Cani Komşu, Bir Aileyi Yok Etti

Niğde'nin Çamardı ilçesi Üçkapılı köyü Yaylapazarı mevkisinde hayvan otlatılması yüzünden daha önce tartışma çıktığı, dün gece ise yine bu sebepten K.T., isimli şahsın evi basarak anne Asiye ve oğlu Serhat'ı öldürdüğü evin kızı Asiye Tatlısoy'uda ağır yaraladığı öğrenildi
Takip et
Niğde’de Cani Komşu, Bir Aileyi Yok Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Niğde’nin Çamardı ilçesi Üçkapılı köyü Yaylapazarı mevkisinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Bölgede daha önce hayvan otlatılması konusunda aralarında kavga çıktığı öğrenilen ve aralarında husumet bulunan iki aileden K.T. isimli şahıs diğer aileyi evlerini basarak katletti.

SÖZLÜ TARTIŞMA SONUNDA SİLAHINI ATEŞLEDİ

Niğde’de gerçekleşen ve duyanları dehşete düşüren olayda gece saatlerinde husumet beslediği ailenin evini basan K.T., evdeki anne ve çocuklarıyla tartışmaya başladı. Sözlü kavgayı fiziksel şiddete dönüştüren K.T., belindeki silahı çıkartarak evdeki anne ve oğlunu öldürdü. Anne Asiye ile oğlu Serhat’ın olay yerinde öldüğü öğrenilirken evin kızı Asiye Tatlısoy’un ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Kızın durumunun  ağır olduğu ve  Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındığı öğrenilirken, polis katil zanlısını yakalamak ve olayı aydınlatmak için inceleme başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.