adplus-dvertising

Nicki Minaj Müzik Hayatını Noktaladı

Nicki Minaj, hayranlarına Twitter üzerinden kariyerini noktaladığını açıkladı. Hayranlarının büyük üzüntüyle karşıladığı bu haber kısa sürede binlerce etkileşim aldı.
Takip et
Nicki Minaj Müzik Hayatını Noktaladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Instagramda 106 milyon takipçisi olan ve bu alanda dünyanın en çok takipçisi olan ünlülerinden olan Nicki Minaj, 20 milyon takipçisinin olduğu Twitter üzerinden hayranlarına, müziği bıraktığına dair açıklama yaptı.

Açıklama sonrasında büyük hayal kırıklığı yaratan Minaj, hayranlarını hiç beklemediği bu haber sonrasında sessizliğini korumaya devam ediyor. Nicki Minaj’ın bu açıklaması kısa sürede Twitter’ın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

BENİ ÖLENE KADAR DİNLEYİN

Trinidad doğumlu olan yıldız isim ABD vatandaşı. Yaptığı açıklamada, ”Emekli olmak ve aileme zaman ayırmak istiyorum.” diyen Minaj hayranlarına, ”Artık mutlu olduğunuzu biliyorum ve size sesleniyorum, beni ölene kadar dinleyin.” dedi.

36 yaşındaki yıldızın kariyerini noktaladığını açıklaması müzik dünyasında da yankı buldu. Katıldığı bir programda sevgilisi Kenneth Petty ile 80 gün içinde evleneceğini söylemesi ise hayranlarının, evlilik düşüncesi yüzünden müziği bırakmış olabileceği düşüncesine kapılmasına neden oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.